Знижка за OKKO PAY
ЗНИЖКА за
OKKO PAY


Акція діє до 31.10.2020

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 

+ 50 коп./л при заправці бензину/ДП/ГАЗ 

Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки. 


*Пропозиція діє з 01.09.17 р. до 31.10.2020 р. (далі – Період дії пропозиції) у мережі діючих АЗК "ОККО", на яких встановлено та активовано функціонал OKKO PAY, на території України, крім АР Крим (далі – Місце дії пропозиції). Згідно з умовами пропозиції зареєстрованим учасникам Програми лояльності Fishka (далі – ПЛ Fishka), які протягом Періоду дії пропозиції здійснили розрахунок за визначене придбане пальне з наявного на АЗК асортименту за допомогою функціоналу OKKO PAY, зараховується на рахунок учасника у ПЛ Fishka бали Fishka у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки від існуючих цін на визначені товари та послуги. При цьому розмір знижки визначається шляхом множення 0,5 грн на кількість літрів придбаного бензину, дизельного палива чи скрапленого газу із наявного на АЗК асортименту.

*Під функціоналом "OKKO PAY" мається на увазі функція сплати за пальне на колонці з використанням цифрового гаманця masterpass у розділі "OKKO PAY" мобільної аплікації Fishka. Деталі – за номером гарячої лінії 0 800 505 118.