Громадські активісти відвідали Львівську нафтобазу «ОККО»
20.07.2015

Громадські активісти відвідали Львівську нафтобазу «ОККО»

15 липня група громадських активістів разом з представниками облдержадміністрації, Державної служби надзвичайних ситуацій та інших органів держконтролю провела обстеження Львівської нафтобази «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»), щоб перевірити наскільки безпечним є функціонування цього об’єкта.

Директор нафтобазового господарства компанії Василь Кіндій і керівник нафтобази Михайло Солодкий ознайомили гостей з інфраструктурою, дотриманням належних природоохоронних вимог і вимог безпеки, порядком реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, їм пояснили, як влаштовані системи охолодження й обвалування резервуарів, як працюють газгольдери й обладнання для вловлювання випарів при автоналиві. Представники ДСНС підтвердили, що на нафтобазі зберігається достатній запас піноутворювача не тільки для власних потреб на цьому об’єкті, а й на випадок пожеж в інших місцях. Так само на території нафтобази у справному стані є окрема пожежна машина.

Громадські активісти, які представляють організації «Рабів до раю не пускають», «Варта-1», «Приоритет право» змогли отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили. Вони звернулися з пропозицією до мережі «ОККО» у разі надзвичайних ситуацій оперативно повідомляти про це не тільки держоргани, а й громадськість, а також висловили бажання бути присутніми на наступних навчаннях з пожежної безпеки, які проводитиме компанія. За ініціативою громадськості таке обстеження упродовж липня мало б охопити усі підприємства зі зберігання нафтопродуктів у Львівській області.

Поділитись