Мережа «ОККО» відкрила під Львовом 2 АЗК у новому дизайні
11.06.2012

Мережа «ОККО» відкрила під Львовом 2 АЗК у новому дизайні

8 червня на під’їздах до Львова (с. Солонка, автодорога Київ-Чоп, 556 км + 260 м, праворуч, та с. Пасіки Зубрицькі, автодорога Київ-Чоп, 548 км+300 м, ліворуч) відкрито два нових АЗК «ОККО». При першому з них розпочав роботу й ресторан італійської кухні «Pasta mia». Особливістю нових комплексів є те, що вони виконані в новому, більш сучасному дизайні, який маркетологи й будівельники «Концерну Галнафтогаз» розробили спільно з білоруськими фахівцями.

Участь у церемонії відкриття нових АЗК узяли члени Наглядової ради Компанії та представники іноземних партнерів-інвесторів. Шеф-кухар ресторанів «Pasta mia» та «A la minute» продемонстрував гостям свою професійну майстерність, власноруч приготувавши справжню італійську пасту та піцу. Це вже третій ресторан «Pasta mia» у мережі «ОККО», два попередні відкрито у Рівному та с.Ювілейне на околиці Дніпропетровська.

Одними з перших відвідувачів нових автозаправних комплексів стали футбольні фани, які прибули в Україну на чемпіонат Євро-2012. 9 червня у Львові відбувся перший із трьох запланованих у місті матчів футбольної першості. А нововідкриті АЗК розташовані у безпосередній близькості від стадіону «Арена-Львів».

Традиційно для мережі «ОККО» на обидвох заправках представлено широкий спектр високоякісних нафтопродуктів європейського виробництва, з-поміж них і фірмове пальне Pulls 95 і Pulls Diesel, а також низку додаткових сервісів. На заправках діють магазини супутніх товарів «Tobi» та кафе «Hot café», є місця для паркування, обладнання для підкачування коліс. Заправки приймають до оплати банківські картки й нараховують бали на картки програми FISHKA. Нові АЗК побудовано у відповідності до норм безбар’єрності. Там є понижені бордюри, спеціально обладнані туалети та паркувальні місця для людей з особливими потребами.

Таким чином, тепер у Львівській області працює уже 62 АЗК «ОККО», більше, ніж у будь-якому іншому регіоні України. Усього ж мережа налічує майже 330 комплексів по всій території держави.

Поділитись