ОККО Group інвестував понад 11 млн гривень у реконструкцію нафтобаз під зберігання мінеральних добрив
23.02.2018

ОККО Group інвестував понад 11 млн гривень у реконструкцію нафтобаз під зберігання мінеральних добрив

Напередодні  старту весняно-польових робіт холдинг ОККО Group відкрив у Вапнярці (Вінницька область) новий склад для зберігання рідких мінеральних добрив типу КАС. Його облаштовано на території недіючої досі нафтобази після проведення відповідної реконструкції резервуарів та допоміжного обладнання. Торік ОККО Group уже переобладнав дві колишні нафтобази – у Ярмолинцях (Хмельницька область) та Нова Любомирка (Рівненська область) – під склади для сипких мінеральних добрив. У реконструкцію цих об’єктів компанія вклала понад 11 мільйонів гривень.  

«Завдяки нашим інвестиціям у перелічених регіонах істотно поліпшиться інфраструктура забезпечення сільгоспвиробників мінеральними добривами. Особливо це актуально для дрібних і середніх господарств, яким невигідно купувати агрохімію вагонними партіями чи утримувати власні потужності для зберігання міндобрив, – розповідає віце-президент ОККО Group  Юрій Кучабський. – Тим більше, що наш холдинг має можливість  реалізувати їх і на умовах відтермінування розрахунку, оформивши з покупцем форвардну угоду чи аграрну розписку».

Зараз потужності Вапнярського складу КАС-добрив дозволяють зберігати одночасно 2,5 тисячі тонн рідких добрив, а до кінця 2018 року вони зростуть до 8-9 тисяч тонн. Після цього він стане найбільшим у Вінницькій області.  Склад оперує власним транспортним парком, що дає змогу вчасно й оперативно доставити товар замовникові. На базах у Ярмолинцях і новій Любомирці, як уже повідомлялося раніше, можна зберігати по 4 тисячі сипких добрив. При цьому ОККО Group  зараз розглядає варіанти розширення своєї складської інфраструктури для мінеральних добрив і в інших регіонах України.

Поділитись