FISHKA для iOS

ua ru en

ОККО Агротрейд: ефективні рішення для вашого бізнесуНаше завдання – комплексно задовільнити найнагальніші потреби агробізнесу, а саме забезпечити високоякісним пальним, найкращими міндобривами та допомогти з реалізацією врожаю
«Спот» 


Закупівля агропродукції у портах, на елеваторах та безпосередньо у господарствах на постійній основі. Компанія гарантує виробникам та постачальникам ринкові ціни, вчасну оплату, прозорість і надійність угод, гарантом чого є репутація компанії. «Спот-обмін» 


Спеціальні умови купівлі агропродукції передбачають обмін на високоякісне європейське пальне або ж на мінеральні добрива українських та світових виробників на вигідних умовах. 
«Спот» 


Закупівля агропродукції у портах, на елеваторах та безпосередньо
 у господарствах на постійній основі. Компанія гарантує 
виробникам та постачальникам ринкові ціни, вчасну оплату, 
прозорість і надійність угод, гарантом чого є репутація компанії. 


«Спот-обмін» 


Спеціальні умови купівлі агропродукції передбачають обмін на високоякісне європейське пальне або ж на мінеральні добрива українських та світових виробників на вигідних умовах.
Дізнайтесь актуальні ціни на агрокультури

Форвардна програма 

Унікальний комплексний продукт, що дозволяє агровиробникам отримати у потрібний момент на основних етапах виробництва пальне та мінеральні добрива з можливістю розрахуватись за них після збору врожаю вирощеними культурами. 
Скористайтесь форвардною програмою​Мінеральні добрива 


Високоякісні азотні та комплексні мінеральні добрива від українських та міжнародних виробників. Для зручності споживача, компанія пропонує придбати продукцію як зі складів, які розташовані в ключових агрорегіонах України,  так і «залізничними нормами». 

ДетальнішеПридбати мінеральні добриваМінеральні добрива 


Високоякісні азотні та комплексні мінеральні добрива від українських та міжнародних виробників. Для зручності споживача, компанія пропонує придбати продукцію як зі складів, які розташовані в ключових агрорегіонах України, так і «залізничними нормами». 


Придбати мінеральні добрива

Контакты