FISHKA для iOS

ua ru en

Знижка на пальне за бали FISHKA

використовуйте свої бали FISHKA для того, щоб отримати знижку на пальне 

Використовуйте бали на знижку  (-1 грн/л)


 Ви можете обрати знижку на 50 або 100 літрів будь-якого пального:

6000 балів - знижка 1 грн/л на 100 літрів

11 000 балів - знижка 1 грн/л на 100 літрів


Як отримати знижку:​1.
Повідомте продавцю-консультанту на АЗК, що хочете використати бали FISHKA на знижку на пальне

​2. 
Отримайте впродовж 7 днів SMS-підтвердження про активацію знижки

​​


​3.
Отримайте знижку 1 грн/л при заправці «до повного»* з карткою FISHKAПитання та відповіді:


  • Чи можна замовити знижку, звернувшись на гарячу лінію?

Ні. Використати бали на знижку можна тільки на АЗК «ОККО». Для цього потрібно пред’явити на касі основну зареєстровану картку FISHKA. Послуга активується автоматично впродовж 7 днів. Підтвердження про активацію надходить SMS-повідомленням на номер телефону, який був вказаний при реєстрації. 

  • Знижку можна отримати виключно на один вид пального чи на різні? 

Знижка діє на всі види пального. Більше того, знижка розповсюджується на всі додаткові картки та брелоки, які приєднані до основної картки FISHKA. Наприклад, з основною карткою здійснюється заправка пальним А-95, з брелоком – ГАЗ, знижка буде діяти на заправку обома видами пального, але в межах замовленої кількості літрів (50 л або 100 л).

  • Чи сумуються знижки по електронних купонах між собою? 

Ні. Сумується лише кількість літрів на яку буде надаватись знижка 1 грн/л. Однак, ця знижка сумується зі знижками по інших акціях, наприклад, «Смачна заправка».

  • Як нараховується знижка при заправці більшої кількості літрів, ніж замовлена?

Знижка нараховується на перших 50 л або 100 л пального, за решту пального здійснюється оплата по повній вартості. Наприклад, якщо Ви обміняли бали на знижку на 100 л і вже скористались знижкою на заправку 90 л , то, заправляючись, наприклад, ще на 40 л, знижка буде нарахована лише на 10 л.

*Після активації послуги, при заправці до повного бака, знижка надається миттєво. У випадку заправки  не «до повного» знижка переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA. Знижка діє до повного використання літрів при заправці на всіх діючих АЗК «ОККО» по всій території України, окрім АР Крим.