У Львові горіла нафтобаза
03.08.2007

У Львові горіла нафтобаза

Пожежа на нафтобазі „Львівнафтопродукту". Сьогодні близько шостої ранку надзвичайники отримали повідомлення про пожежу в районі нафтобази, що на вулиці Пластовій у Львові. О пів на восьму пожежу вдалось локалізувати.

Керівник прес-центру обласного МНС Павло Василенко: „На момент прибуття вогнем був охоплений склад з паливно-мастильними матеріалами, вогонь почав поширюватися територією і на розташовані поруч цистерни з нафтопродуктами. Вдалося збити відкрите полум'я повністю, зараз проводиться інтенсивне охолодження цистерн з метою попередження подальших займань."

На місці події працює комісія, до якої, зокрема, входять члени прокуратури та СБУ. Їхнє завдання - з'ясувати причини аварії. Бо зараз вони зовсім не зрозумілі.

Олесь Пограничний - речник компанії „Галнафтогаз", якій належить нафтобаза на Пластовій: „Приблизно о 5.45 сьогодні зранку на територію Львівської нафтобази заїхав маневровий локомотив. Перед ним було дві платформи зі щебенем. Чому він заїхав на територію нашої нафтобази - зараз комісія з'ясовує. Цей локомотив виїхав на колію, на якій стояли наші цистерни. Локомотив з розгону в'їхав у ці цистерни, удар був настільки сильним, що цистерни вилетіли. Там було близько 10 цистерн з 95-им бензином. Загорілося три цистерни."

Одразу ж, за словами Олеся Пограничного, спрацював план ліквідації аварійної ситуації. Тому станом на зараз пожежу ліквідовано. Надзвичайники охолоджують цистерни з нафтопродуктами, щоб запобігти самозайманню.

Поділитись