ua ru en
 
 

Усі працівники «ОККО» працюють для того, щоб створити комфорт для кожного, хто подорожує. Задоволений клієнт – наша основна мета та цінність. Інноваційність, випередження тенденцій ринку

та формування нових потреб споживачів − стиль нашої щоденної роботи.

 

«Ми віримо в те, що придумувати та запроваджувати − швидше

та ефективніше, ніж наздоганяти та копіювати.»

 

Віталій Антонов
Президент Компанії, Голова Наглядової ради

 

  

 

Як потрапити на роботу в «ОККО»

 • Вакансії в «ОККО» можуть бути відкриті  по всій Україні та поділяються на дві категорії: вакансії в офісі та вакансії на АЗК. Тому пропонуємо Вам спершу ознайомитися з актуальними відкритими вакансіями в нашій компанії.
 • Вибравши цікаву для Вас галузь, регіон та вакансію, Ви можете подати на розгляд Ваше резюме або відразу заповнити корпоративну анкету та надіслати на електронну скриньку з вказанням відповідної вакансії, на яку претендуєте.
   

  Заповнити анкету працівника АЗК

  Заповнити анкету працівника офісу

 • Ваше резюме чи анкета будуть розглянуті в межах двох тижнів і ми запросимо Вас на зустріч, якщо Ви відповідаєте заявленим вимогам.

 • Компанія пропонує цікаві можливості для росту, поле для проявлення свого таланту та складні і неординарні задачі, які потребують різностороннього творчого підходу. Саме тому в компанії запроваджена (існує) комплексна система відбору, під час якої в кандидата є можливість розповісти про свої професійні інтереси та плани на майбутнє, а також пройти корпоративне тестування, покликане виявити індивідуальні здібності кожного кандидата для максимально ефективного використання потенціалу кожної людини в подальшій роботі.
 • Зі своєї сторони представники компанії докладно опишуть очікування від кандидата на ту чи іншу вакансію та її роль у бізнесі, обов’язки та зони відповідальності по кожній позиції, таким чином Ви зможете ще глибше зрозуміти суть діяльності на тій чи іншій посаді. Ми розповімо Вам про компанію і допоможемо визначити, в якій професійній галузі Ваші здібності розкриються найкращим чином.
 • У випадку працевлаштування на АЗК в компанії запроваджений інститут стажування, який дозволяє ефективно ввійти в професію, ознайомившись зі всіма технологічними процесами на АЗК та освоївши всі тонкощі високого сервісу для клієнтів.
 • Після успішного проходження всіх етапів відбору та стажування, Ви отримуєте офіційну пропозицію про прийом на роботу. Якщо Ви приймаєте нашу пропозицію, ми будемо раді бачити Вас в нашій команді!