FISHKA для iOS

ua ru en

Бали FISHKA і комплектація рюкзаків для парамедиків


Медичні рюкзаки для парамедиків


Сьогодні наша держава переживає непрості часи. Через велику кількість постраждалих на Сході, українські медики відчувають гострий дефіцит у медичному обладнанні. А держава зараз не в змозі самостійно забезпечити ці потреби. Наш спільний обов'язок – допомогти. Близько 90% смертей серед цивільних і військових на Сході України трапляються до того, як поранених доправляють до лікарні. Для подолання цієї проблеми розпочато міжнародну гуманітарну програму «Медик військ спеціального призначення». Випускники цієї навчальної програми, окрім навиків з тактичної медицини, отримують спеціальні медичні рюкзаки, укомплектовані відповідними засобами з надання невідкладної медичної допомоги. Проект спільно втілюють ГО «Захист Патріотів» та мережа АЗК «ОККО»


Комплектація одного рюкзака – 200 000 балів FISHKAзібрано


 13 635 000 балів FISHKA


укомплектовано​


68 рюкзаківРазом  робити добрі справи значно легше. Якщо Ви небайдужі до цієї проблеми і також хочете допомогти – долучайтеся! Відтепер Ви можете допомагати, використовуючи свої бали FISHKA! Про усі проекти ми будемо ретельно звітувати тут. ​

З жовтня 2014 року мережа АЗК «ОККО» регулярно надає благодійну допомогу лікарням, госпіталям, медикам та волонтерам у вигляді медичного обладнання та медикаментів. Загальна сума допомоги зараз становить близько 1,5 млн грн.

На сьогодні ми надали підтримку медичним установам Львова, Києва, лікарям, що працюють на Сході країни (66 мобільний госпіталь, Перший добровольчий медичний шпиталь ім. Пирогова), а також допомогли реалізувати кілька волонтерських ініціатив.


Як допомогти1. Зробити внесок можна через он-лайн каталог винагород на сайті myfishka.com
​2. Один внесок – 5000 балів. Щоб списати більше балів, при замовленні вкажіть потрібну кількість внесків
​3. Після того, як сумарна кількість списаних клієнтами балів досягає 200 000,  ОККО купує медикаменти та передає їх волонтерамРезультати проектуНа початку кожного місяця ми підбиваємо підсумки попереднього місяця та здійснюємо закупівлю медикаментів на ту суму балів, яка була зібрана у попередній період. 
Вересень 2015
За результатами вересня до проекту долучилися понад 1400 клієнтів, завдяки яким було акумульовано 7005000 балів FISHKA. Завдяки цьому ми змогли придбати і передати волонтерам медикаменти для комплектації 35 рюкзаків для парамедиків. З документами, що засвідчують це, можна ознайомитися нижче.Наші партнери​ПМДШ ім.Пирогова


​Гуманітарна ініціатива Світового Конґресу Українців «Захист патріотів»


​Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (Львів)​Громадська організація
 T-Helpers


​Проект «Санація»


Подяки


«Спасибі Вам за активну громадянську позицію та небайдужість до потреб військової медицини в сучасних умовах».

Іван Гайда, начальник Військово-клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби

«Користь від переданих Вами медзасобів – це порятунок людських життів».

Мар’яна Жураківська, директор БФ «Конкорді» (Т-Helpers)

«Дякую, що піклуєтеся про українських патріотів у той час, коли вони оберігають наше мирне життя! Лише звільнившись від пережитків системи, яка не береже своїх захисників, ми зможемо подолати ворога!».

Уляна Супрун, лікар, директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновник та директор ГО «Захист Патріотів»

«Велика подяка «Концерн Галнафтогаз» за подаровані дві нові стоматологічні установки! Одна з них встановлена на Яворівському полігоні (маємо там вже 3 установки), а друга - на полігоні «Десна». Тепер ми зможемо швидше і якісніше надавати допомогу хлопцям 6 - ї хвилі мобілізації, яких на Яворівському полігоні очікується біля 10 000. «Санація» тепер буде заправлятися виключно на заправках «ОККО»».

Марта Дацко, проект «Санація»