FISHKA для iOS

ua ru en

Політика обробки персональних даних

Надаю Публічному акціонерному товариству «Концерн Галнафтогаз» (код ЄДРПОУ 31729918; місцезнаходження: 04070, м.Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, будинок 15-17/18) згоду на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем) моїх персональних та інших даних, вказаних при надсиланні цього електронного листа, для здійснення персональних комунікацій зі мною щодо товарів і послуг, яких стосується цей електронний лист. Також надаю ПАТ «Концерн Галнафтогаз» згоду на поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу) зазначених даних третім особам, які беруть участь у процесі опрацювання листа та здійснення описаних персональних комунікацій.

Усвідомлюю, що надання цієї згоди є необхідним для того, щоб ПАТ «Концерн Галнафтогаз», відповідні зазначені вище треті особи мали можливість опрацювати мій лист та надати відповідь на нього.

Я погоджуюсь, що вказані вище дані обробляються протягом терміну, який не перевищує необхідний, виходячи з мети їх обробки.

Засвідчую, що ознайомлений з правами, які згідно з Законом України «Про захист персональних даних» та іншим чинним законодавством надаються мені як суб’єкту персональних даних.

* Щодо усіх питань, пов’язаних із вказаною вище обробкою даних, звертайтеся за телефоном: 0800505118.