FISHKA для iOS

ua ru en

Персональні знижки на пальне


Заправляйтесь особливо вигідно, адже на ОККО діють персональні знижки

Персональні пропозиції

Умови надання персональних знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

  • знижка нараховується балами на картку Fishka
  • бали стають доступні до списання через 24 години після заправки
  • нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka
  • ви можете списати бали на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, GSM)
  • щоб списати бали, пред’явіть на касі АЗК основну картку Fishka та підтвердіть списання, ввівши PIN-код - 4 останні цифри номеру телефона, на який зареєстрована картка Fishka або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.
  • Ваша персональна знижка сумується зі знижкою за заправку через OKKO PAY


*Акція діє з 1.12.2017 по 31.08.2018 у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (крім АР Крим). 
Вказана у спеціальній пропозиції знижка від існуючих цін у розмірі  від 0,1 грн до 4 грн зараховується на рахунок кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka у зв’язку з придбанням окремих наявних товарів в мережі діючих АЗК «ОККО» на всій території України (за винятком АР Крим). Умови надання спеціальних пропозицій (в т.ч. конкретне співвідношення розміру спеціальної пропозиції – знижки, яка надається на окремо вказані наявні товари та послуги, до існуючих цін) визначаються для кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka, дізнатись про них можна з смс/viber-повідомлення або в продавця-консультанта на АЗК. Деталі – за номером гарячої лінії Fishka 0 800 505 118.