FISHKA для iOS

ua ru en

Персональні знижки на пальне


Заправляйтесь особливо вигідно, адже на ОККО діють персональні знижки

Персональні пропозиції

Умови надання персональних знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

 • знижка нараховується балами на картку Fishka
 • бали стають доступні до списання через 24 години після заправки
 • нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka
 • ви можете списати бали на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, GSM)
 • щоб списати бали, пред’явіть на касі АЗК основну картку Fishka та підтвердіть списання, ввівши PIN-код - 4 останні цифри номеру телефона, на який зареєстрована картка Fishka або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.
 • ваша персональна знижка сумується зі знижкою за заправку через OKKO PAY


Як збільшити свою персональну знижку?

 • ви може збільшити свою персональну знижку, купуючи при заправці улюблені товари у магазині та кафе.
 • отримуйте балами на картку Fishka при покупці: 

  - бургера з  будь-яким напоєм «Pepsi» 0,5 л  +50 коп./л
  - хот-дога XXL з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л 
  - доната з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л

 • максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л
 • бали стають доступні до списання через 24 години після покупки.

Персональні пропозиції*Акція діє з 16.10.2018р. до 31.01.2019р. у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (крім АР Крим).
Вказана у спеціальній пропозиції знижка від існуючих цін у розмірі від 0,1 грн до 4 грн зараховується на рахунок кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka у зв’язку з придбанням окремих наявних товарів в мережі діючих АЗК «ОККО» на всій території України (за винятком АР Крим). Умови надання спеціальних пропозицій (в т.ч. конкретне співвідношення розміру спеціальної пропозиції – знижки, яка надається на окремо вказані наявні товари та послуги, до існуючих цін) визначаються для кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka, дізнатись про них можна з смс/viber-повідомлення або в продавця-консультанта на АЗК. Можливість збільшення розміру знижки (від існуючих цін на наступне придбання зазначених товарів та послуг) на суму 50 коп., помножену на кількість куплених літрів визначеного пального, надається за умови придбання поєднання товарів з наявного на АЗК (в магазині або кафе) асортименту з наявного на АЗК (в магазині або кафе «Hot cafe») асортименту разом з пальним (одним чеком) або наступним після придбання пального чеком не пізніше ніж 23:59 (за київським часом) доби при виконанні встановлених умов щодо купівлі таких товарів у місці дії спеціальних пропозицій. Максимальне збільшення розміру вказаної знижки становить 1 грн. При виконанні вищевказаних умов нарахування балів Fishka для отримання знижки за стандартною схемою не здійснюється. Деталі – за номером гарячої лінії Fishka 0 800 505 118.