FISHKA для iOS

ua ru en

Благаю, живи! Безпека на дорозі 

промоція відповідальної поведінки серед учасників дорожнього руху

Благаю тебе, дотримуйся правил! ОККО


Чому нам не байдуже?

Безпека на дорозі – одна з гострих проблем в українському суспільстві. Щодня на дорогах травмуються і гинуть десятки наших співгромадян. Робота мережі «ОККО» безпосередньо пов’язана з дорогами та з водіями, наші клієнти і працівники постійно  є учасниками дорожнього руху. Тому ця тема для нас дуже близька, а здоров’я наших клієнтів і колег має пріоритетне значення. Пам’ятайте, що ціною помилки на дорозі може стати життя. Тому благаємо, дотримуйтесь правил!


Хто такі Благунчики?

Благунчики – це фантастичні істоти, котрі благають тебе пам’ятати, що рідні, друзі та кохані люблять тебе, завжди турбуються і чекають вдома живим та здоровим! Благунчики нагадують тобі про необхідність бути обережним на дорозі, не порушувати правил, поважати інших. Вони звертаються до тебе: «Благаю, живи!».


Поради безпеки на дорозі


Про проект

Мета проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» – змінити поведінку учасників дорожнього руху в Україні, спонукати їх  відповідальніше ставитися до власної безпеки на дорозі, а також до життя і здоров’я інших. Проект передбачає:

  • інформаційну кампанію та промоцію відповідальної поведінки на дорозі серед клієнтів "ОККО" та широкої громадськості;
  • поширення світловідбиваючих матеріалів у мережі АЗК "ОККО".

Перший етап проекту був реалізований спільно з ЄБРР у листопаді 2014 квітні 2015 року. Проект мав просвітницьку мету, включав роботу з школярами та локальними громадами і був реалізований на трасі М05 (Київ – Одеса). Другий етап проекту проходив протягом грудня 2015 року на всіх АЗК мережі «ОККО». Третя хвиля проекту стартувала у листопаді 2017 року.

Проект 2017-2018 рр - Благаю, пристебнися!
Архів проекту


Контакти

Поштова адреса

вул. Героїв УПА, 72 м. Львів, Україна, 79018

Звернутися


Партнери

PROVID

Партнер першого етапу проекту (листопад 2014 - квітень 2015)

European Bank for Reconstruction and Development