FISHKA для iOS

ua ru en

Корпоративне волонтерство

компанія підтримує волонтерство серед своїх працівників, активно залучає їх до впровадження  проектів сталого розвитку​Наші працівники щороку:

 • беруть участь у корпоративному Дні солідарності, коли працівники офісу виходять працювати на АЗК на посаду молодших операторів чи касирів
 • активно долучаються до загальнонаціональної акції «Зробимо Україну чистою!»
 • наші працівники щороку приймають активну участь у Тижні корпоративної культури
 • збирають вживані речі для незаможних і подарунки для дітей до Дня святого Миколая
 • збирають кошти на допомогу хворим спільно з Фондами «Крила надії» та «Таблеточки»Наші працівники щороку:


 • беруть участь у корпоративному Дні солідарності, коли працівники офісу виходять працювати на АЗК на посаду молодших операторів чи касирів
 • активно долучаються до загальнонаціональної акції «Зробимо Україну чистою!»
 • наші працівники щороку приймають активну участь у Тижні корпоративної культури
 • збирають вживані речі для незаможних і подарунки для дітей до Дня святого Миколая
 • збирають кошти на допомогу хворим спільно з Фондом «Крила надії» та «Таблеточки»

Корпоративне волонтерство

 • 2016

 • 2015

 • 2014

 • 2013

 • 2012

 • 2010

 • 2009

Масштабне прибирання України відбулося за підтримки мережі «ОККО»

29 квітня по всій території України відбулося наймасштабніше прибирання засмічених зелених зон. У рамках соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» більше мільйона українців вийшли прибрати понад 5000 локацій. Мережа «ОККО» вже традиційно виступила регіональним партнером цієї ініціативи. А самі працівники компанії, об’єднавшись у корпоративні еко-команди, вже 8-ий рік поспіль охоче долучилися до прибирання разом із своїми родинами.

детальніше

Мережа «ОККО» допомагає збирати речі для переселенців

Мережа АЗК «ОККО» встановила на своїх АЗК ще 6 контейнерів для збору вживаних речей для вимушених переселенців і малозабезпечених. Відтепер таку діяльність компанія вестиме у Дніпропетровську й Одесі. Ще 2 контейнери додатково встановлено в Києві.

Працівники «ОККО» зустріли День незалежності у вишиванках

24 серпня, у День незалежності, на багатьох АЗК «ОККО» клієнтів обслуговували оператори у вишиванках. Напередодні в національному вбранні на роботу вийшло й чимало офісних працівників компанії. Загалом понад сотня людей долучилася до цього вишиванкового флеш-мобу. Окрім того, серед працівників мережі «ОККО» з нагоди річниці незалежності України було проведено конкурси на кращі старовинну й сучасну вишиванку, а також на кращу історію своєї

В акції «Зробимо Україну чистою» взяло участь майже 500 працівників «ОККО»

Майже 500 працівників мережі АЗК «ОККО» взяли участь 25 квітня у загальнонаціональному прибиранні «Зробимо Україну чистою - 2015». Очистити парки, пляжі, зелені зони від сміття вийшли волонтери у Києві, Львові, Одесі, Маріуполі, Вінниці, Херсоні та інших населених пунктах країни. Мережа АЗК «ОККО» уже 5 років поспіль є партнером акції «Зробимо Україну чистою!».

Мережа «ОККО» надала допомоги медичним закладам і волонтерам більш як на 1,7 мільйона гривень

Із жовтня 2014 року по грудень 2015 року мережа АЗК «ОККО» закупила та передала на потреби медичних центрів і госпіталів, волонтерських організацій та рятувальних служб медичне обладнання, ліки і пальне на 1 мільйон 767 тисяч гривень. Компанія не залишилася осторонь від проблем людей, що потерпіли під час подій на Сході України, допомагає зберегти їм життя і здоров’я.

Мережа «ОККО» допомогла пальним дитячому реабілітаційному центрові «Джерело»

30 вересня представники мережі «ОККО» передали талони на 500 літрів пального дитячому навчально-реабілітаційному центрові «Джерело» у Львові. Це пальне було зібрано під час соціальної акції «Добре пальне для «Джерела» , яка проходить на сторінці «ОККО» у мережі Facebook. Центр «Джерело» є найбільшим у Львові осередком навчально-реабілітаційної роботи з дітьми, що мають особливі потреби

Мережа «ОККО» потурбувалася про велосипедистів

Мережа АЗК «ОККО» допомогла Львівський міській раді зробити дорожню розмітку на тих велодоріжках міста, де її досі бракувало. У рамках цього проекту нанесено 32 піктограми велосипеда на різних ділянках міських велосипедних маршрутів – зокрема, на нещодавно збудованому транспортному вузлі навколо церкви Анни, на проспекті Свободи, вулицях Коперніка, Коновальця, Зерновій.

Волонтери «ОККО» прибирали Україну

Традиційно ми виступили партнерами всеукраїнського весняного прибирання «Зробимо Україну чистою». У 2014 році компанія надала партнерську допомогу організаторам акції у Львові, Донецьку, Запоріжжі, забезпечивши їх пальним для вивезення сміття, інвентарем , поширивши інформацію про акцію серед клієнтів «ОККО». Кілька сотень працівників компанії взяли участь у прибиранні своїх міст і сіл як волонтери.

Мережа «ОККО» долучилася до всеукраїнської ініціативи з енергозбереження

Мережа АЗК «ОККО» підтримала громадянську ініціативу Energy Evolution UA, мета якої підвищити енергетичну незалежність України й поінформувати громадян, як кожен із них особисто може економити енергетичні ресурси. У рамках кампанії на заправках мережі «ОККО» у Київській та Львівській областях було роздано 10 тисяч флаєрів з порадами про енергозбереження.

Галнафтогаз долучився до Тижня корпоративного волонтерства в Україні

Тиждень корпоративного волонтерства - це дні, коли співробітники компаній допомагають своїми професійними навичками громадським організаціям, благодійним фондам і соціальним установам. Інструментом цьогорічного заходу було обрано майстер-класи компаній для представників громадського сектору. Майстер-класи, що пройшли в рамках зустрічі, були направлені на підвищення навичок ведення корпоративних, маркетингових та PR-комунікацій у волонтерів та працівників ГО та стосувалися теми поліпшення взаємодії та порозуміння між бізнесом та громадськими організаціями.

Волонтери компанії долучилися до всеукраїнського прибирання

Працівники Компанії долучилися до третої Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», під час якої усі охочі могли прибрати своє рідне село чи місто, улюблені місця відпочинку чи забруднені промзони. Мережа «ОККО» традиційно виступила партнером акції, а працівники Компанії у різних куточках країни вийшли на загальноукраїнську толоку. 

Щорічна акція солідарності на АЗК «ОККО»

Цьогоріч до участі в Акції солідарності зголосилося близько 300 волонтерів, що працювали на  184-х АЗК «ОККО» у різних куточках країни. Менеджери та управлінці працювали пістолетчиками, готували каву та хот-доги, обслуговували клієнтів у магазинах та долучилися до передвеликодньої толоки, що пройшла 27 квітня по всій мережі АЗК «ОККО».

Напередодні Великодня у головному офісі компанії вчилися писанкарству

Напередодні великодніх свят у головному офісі «Концерну Галнафтогаз» відбувся майстер-клас з писанкарства. Привести своїх дітлахів на навчання могли усі охочі працівники Компанії, що працюють у Львові. Спільно з волонтерами «Пласту» працівники компанії вчили дітей мистейтву розпису великодніх писанок. Разом з тим в офісі пройшла виставка-продаж писанок, виготовлених маленькими пластунами. Зібрані з майстер-класу та виставки кошти були спрямовані на допомогу в організації літніх таборів «Пласту».

Новий маршрут на гору Парашку

Група волонтерів Компанії проклала новий маршрут на гору Парашку (1268 м) – найвищу вершину Сколівських Бескидів. Маршрут починається із автозаправного комплексу «ОККО», що на об'їзній трасі навколо Сколе. Він цікавий тим, що проходить біля кількох меморіальних історичних об’єктів, а для автомобілістів привабливий можливістю залишити на АЗК своє авто і, поснідавши в ресторані «A la minute», а при потребі ще й взяти страви і напої зі собою, відправитись в гори. Детальніше

Допомога соціальній пекарні "Горіховий дім" (Львів)

Волонтери Компанії долучилися до розробки дизайну паперових пакетів та візиток львівського соціального підприємтсва - пекарні "Горіховий дім".

Збираємо книги для дітей

Працівники Компанії радо відгукнулися на прохання Благочинного фонду "Крила Надії", що опікується онкохворими дітьми у львівських лікарнях. В рамках організованої акції зі збору пожертв та подарунків до Свята Миколая, працівники Компанії зібрали кошти, на які було придбано понад 100 дарунків дітям, що зустріли Свято Миколая у лікарнях міста.

Тепло дітям - тепло серцю!

Волонтери головного офісу долучилися до фандрейзингової акції реабілітаційного центру "Джерело" (Львів), де проходять фізичну підготовку та соціальну адаптацію діти з особливими потребами. Упродовж кількох днів працівники компанії зібрали понад 6500 грн. пожертв на покриття витрат центру на опалювальний сезон 2012-2013.

Допомога соціальній пекарні "Горіховий дім" (Львів)

Волонтери Компанії виготовили дизайн для меню соціальної пекарні "Горіховий дім" та рекламні банери для сторінки соціального підприємства у Facebook

Святий Миколай - дітям у лікарнях

Працівники Компанії радо відгукнулися на прохання Благочинного фонду "Крила Надії", що опікується онкохворими дітьми у львівських лікарнях. В рамках організованої акції зі збору пожертв та подарунків до Свята Миколая, працівники Компанії зібрали кошти, на які було придбано понад 100 дарунків дітям, що зустріли Свято Миколая у лікарнях міста.

Збираємо вживані речі

На початку 2012 року у головному офісі Компанії на постійній основі налагоджено збір вживаних речей (одягу, посуду, книг, іграшок, побутової техніки) з подальшою передачею їх реабілітаційному центру "Емаус-Оселя" (Львів). Установа опікується потребами безпритульних людей міста, має власну громаду та низку благочинних крамничок у місті. Окрім пожертв працівників, Компанія регулярно передає благочинним організаціям міста комп'ютерну техніку, посуд ресторанів тощо.

Всесвітній день бездомних людей

Мережа АЗК «ОККО» та волонтери Компанії підтримали проведення Всесвітнього дня бездомних людей: компанія придбала, а волонтери долучилися до висадки на центральній площі Львова понад тисячі крокусів. По всьому світу такі клумби крокусів слугують нагадуванням про проблему бездомних людей, які навіть у найхолоднішу зиму лишаються без захисту на вулиці.

Всесвітній день землі

Волонтери Компанії відзначили Всесвітній день Землі прибиранням Святоюрського саду у Львові. Спільно з студентами-екологами було очищено територію від побутового сміття, приведено до ладу дерева та висаджено магнолії.