FISHKA для iOS

ua ru en

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 31.12.2017.

Деталі​​


збільшуй персональні знижки

Збільшуй свою персональну знижку

Купуючи під час заправки на ОККО товари у магазині та кафе, вартість яких від 10 грн/шт., отримуй за кожен додатково ще по 10 коп./л балами на картку Fishka до своєї персональної знижки. Максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л. Бали стають доступні до списання через 24 години після покупки. Акція діє до 31.12.2017.

Деталі​​


Акційні пропозиції

-30% на техніку та LED лампи Saturn

Заправляйте авто від 15 л пального на ОККО з карткою Fishka та отримуйте знижку 30% на один товар марки Saturn. Отримати знижку на побутову техніку таLED лампи можна на будь-якому АЗК «ОККО», а придбати акційні товари – лише на 80 АЗК мережі. Акція діє до 30.09.2017 р.


Деталі​​


Знижка на сокири та інструменти

-40% на сокири та садові інструменти

З 27 червня за кожну заправку від 15 л пального на ОККО з карткою Fishka ви отримаєте знижку 40% на один товар марки cellfast. Отримати знижку на сокири та садові інструменти можна на будь-якому АЗК «ОККО», а придбати акційні товари – лише на 253 АЗК мережі. Акція діє до 30.09.2017 р.


Деталі​​​​

Смачно разом: -25% на Coca Cola при купівлі хот-дога

​Смачно разом

З 1 березня отримайте 25% знижки на Coca Cola (0,33л) при купівлі будь-якого хот-дога. В акції бере участь будь-який вид хот-догів, що є в наявності на АЗК. Знижка надається при купівлі хот-дога та Coca Cola одним чеком із карткою FISHKA. Акція діє до 31 грудня 2017 року.

Деталі: 0 800 505 118


-20% на ремонт взуття

Завітайте у будь-який пункт прийому мережі хімчисток BOLLA у Києві і відремонтуйте взуття швидко і якісно з приємною знижкою -20%. Знижка надається до 30 вересня на ремонт будь-якого взуття і не сумується зі знижками по інших акціях.


Деталі

Акційні пропозиції

Акції у магазинах на ОККО

Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».


Деталі​​
Знижка 75 грн в ресторані

Знижка в ресторани для водіїв автомобілів з великими баками

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою FISHKA, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою FISHKA, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою. Акція діє до 31.12.2017 року.