FISHKA для iOS

ua ru en

персональні знижки

Персональні знижки

ОККО розпочинає сезон персональних знижок! Умови надання знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надходитиме sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після реєстрації картки Fishka. Акція діє до 31.03.2020 р.


Деталі

OKKO-Pay

Знижка за заправку OKKO PAY

Заправтесь за допомогою сервісу OKKO PAY та отримайте балами на картку Fishka: 1 грн/л при заправці бензину/ДП або 50 коп./л при заправці ГАЗ. Знижка сумується з Вашою персональною знижкою. Нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступні до списання через 24 години після заправки. Акція діє до 3.04.2020 р.


 Деталі

Знижки з карткою в мобільному додатку Fishka

Твій смартфон завжди з тобою, а отже, картка Fishka теж! Пред’являючи картку в мобільному додатку Fishka, отримуй знижку балами за покупки в магазині та кафе: 2 грн – за каву/чай/хот-дог, 3 грн – за хот-дог XXL, 15 грн - за омивач,4л. Акція діє до 4.04.2020 р.

Деталі

​​

​​​​​​

Беріть попутників і економте
​до 5 грн/л

Плануйте подорож з BlaBlaCar і отримуйте на ОККО до 5 грн/л балами на картку Fishka. Додайте номер Fishka до особистого профілю на blablacar.com.ua, беріть попутників, щоб розділити витрати на пальне і отримуйте за кожні 10 км знижку на 1 л пального в наступному місяці. Акція діє до 31.12.2020 р.


Деталі​​​

​​


​​​​

​Акції у магазинах на ОККО

​​Дізнайтесь про найцікавіші акції, вигідні знижки та спеціальні пропозиції у магазинах на АЗК «ОККО».​


Деталі​​


​​​​​​

Поєднуй улюблене

Купуйте хот-дог або бургер та отримуйте -25% на «Pepsi 0,5 л. У акції бере участь  будь-який хот-дог чи бургер із наявного на АЗК асортименту, а також напої  «Pepsi Regular», «Pepsi MAX», «Pepsi Wild Cherry», «Pepsi Lime». Знижка надається при купівлі хот-дога або бургера з «Pepsi» одним чеком із карткою Fishka. Акція діє до 16.02.2020 р. 
Деталі 0 800 505 118


Ситно та вигідно

Купуйте на АЗК хот-дог меню за акційною ціною - 84 грн. До комбо-меню входить хот-дог XXL, запечена картопля та будь-який напій Coca-Cola 0,5 л із наявного на АЗК асортименту. Пропозиція діє на постійній основі.
Деталі 0 800 505 118.​​​​

Ситно та вигідно

Купуйте на АЗК бургер-меню за акційною ціною - 97 грн. До комбо-меню входить яловичий або курячий бургер, запечена картопля та будь-який напій Coca-Cola 0,5 л із наявного на АЗК асортименту. Пропозиція діє на постійній основі.
Деталі 0 800 505 118.Знижка 75 грн в ресторані​​​​

Знижка 75 грн у ресторанах A la minute та Pasta Mia

Кожен, хто заправить від 200л пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою Fishka, отримає 75 грн знижки у ресторані A la minute чи Pasta Mia. Знижка налаштовується автоматично на картку Fishka та діє на одне замовлення. При замовленні у ресторані на суму меншу, ніж 75 грн – різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижка не надається на алкоголь та окремо визначені товари і не сумується з іншими акційними пропозиціями. Акція діє до 31.12.2019 р. на АЗК, що розташовані на одній території з ресторанами. 

​​