ua ru en

Персональні знижки на пальне


Заправляйтесь особливо вигідно, адже на ОККО діють персональні знижки

Персональні пропозиції

Умови надання персональних знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

  • знижка нараховується балами на картку Fishka
  • бали стають доступні до списання через 24 години після заправки
  • нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka
  • ви можете списати бали на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, GSM)
  • щоб списати бали, пред’явіть на касі АЗК основну картку Fishka та підтвердіть списання, ввівши PIN-код - 4 останні цифри номеру телефона, на який зареєстрована картка Fishka або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.
  • Ваша персональна знижка сумується зі знижкою за заправку через OKKO PAYЯК ЗБІЛЬШИТИ СВОЮ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ?


  • ви може збільшити свою персональну знижку, купуючи при заправці товари у магазині та кафе
  • отримуйте балами на картку Fishka при покупці: 

 - коси з кленовим сиропом та горіхами пекан з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л

 - доната з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л

 - мафіна з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л

 - хот-дога XXL з будь-якою кавою або чаєм +50 коп./л 

 - решти товарів магазину/кафе (крім тютюну) вартістю від 10 грн +10 коп./л за кожен. 

  • максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л
  • бали стають доступні до списання через 24 години після покупки.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


1. ​​Отримуєте інформацію про свою персональну знижку sms або viber-повідомленням (наприклад: Для Вас – 2 грн/л балами Fishka при заправці від 30л). 

2. Заїжджаєте на АЗК та заправляєте, наприклад, 35 літрів пального.

3. Отримуєте 70 грн балами на картку Fishka (35 літрів х 2 грн/літр = 70 грн у вигляді 7000 балів).

4. Купуєте разом із пальним, наприклад, 2 кави, один хот-дог ХХL, пляшку мінеральної води та коробку сірників (сірники коштують менше 10 грн).

5. Отримуєте додатково 24,5 грн балами на картку Fishka (35 літрів х (50 коп./л + 10 коп./л + 10 коп./л) = 24,5 грн у вигляді 2450 балів).

6. Через 24 години ваші бали доступні до списання на пальне або будь-які товари на АЗК.


*Акція діє з 1.12.2017 по 30.04.2018 у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (крім АР Крим). 
Вказана у спеціальній пропозиції знижка від існуючих цін у розмірі  від 0,1 грн до 4 грн зараховується на рахунок кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka у зв’язку з придбанням окремих наявних товарів в мережі діючих АЗК «ОККО» на всій території України (за винятком АР Крим). Умови надання спеціальних пропозицій (в т.ч. конкретне співвідношення розміру спеціальної пропозиції – знижки, яка надається на окремо вказані наявні товари та послуги, до існуючих цін) визначаються для кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka, дізнатись про них можна з смс/viber-повідомлення або в продавця-консультанта на АЗК. Можливість збільшення розміру знижки (від існуючих цін на наступне придбання зазначених товарів та послуг) на суму 10 коп. за одиницю товарів (окрім тютюнових виробів) вартістю понад 10 грн з ПДВ та/або від 20 коп. до 50 коп. за окремо зазначені товари чи поєднання товарів з наявного на АЗК (в магазині або кафе) асортименту, помножену на кількість куплених літрів визначеного пального, надається за умови їх придбання разом з пальним (одним чеком) або наступним після придбання пального чеком протягом цієї ж доби при виконанні встановлених умов щодо купівлі таких товарів у місці дії спеціальних пропозицій. Максимальне збільшення розміру вказаної знижки становить 1 грн. При виконанні вищевказаних умов нарахування балів Fishka для отримання знижки за стандартною схемою не здійснюється. Деталі – за номером гарячої лінії Fishka 0 800 505 118.