FISHKA для iOS

ua ru en

Персональні знижки


Щоб дізнатись, яку пропозицію ОККО підготувало для Вас, слідкуйте за viber та sms

Персональні пропозиції


Умови надання персональних знижок – індивідуальні. Власникам зареєстрованих карток Fishka інформація про знижку надійде sms, viber-повідомленням або мейлом. Незареєстровані та нові клієнти отримають свою пропозицію після​ реєстрації картки Fishka.

 • знижка нараховується балами на картку Fishka (1 грн – це 100 балів)
 • бали стають доступні до списання через 24 години після заправки
 • нараховані бали додаються до загального балансу картки Fishka
 • ви можете списати бали на пальне або будь-які товари та послуги на АЗК (крім алкоголю, тютюну, полісів страхування, GSM)
 • щоб списати бали, пред’явіть на касі АЗК основну картку Fishka та підтвердіть списання, ввівши PIN-код - 4 останні цифри номеру телефона, на який зареєстрована картка Fishka або PIN-код картки Fishka, отриманий в sms.
 • Ваша персональна знижка сумується зі знижкою за заправку через OKKO PAY

ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВОЮ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ?


 • ви може збільшити свою персональну знижку, купуючи при заправці товари у магазині та кафе
 • за купівлю кожного товару (крім тютюну), вартість якого від 10 грн/шт. – ви отримаєте додатково до своєї персональної знижки 10 коп./л балами на картку Fishka
 • З 1 листопада отримайте додатково +50 коп./л балами на картку Fishka до персональної знижки за покупку омивача скла (4л)
 • максимальний розмір додаткової знижки: 1 грн/л
 • бали стають доступні до списання через 24 години після покупки

Офіційні правила акції


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


1. ​​Отримуєте інформацію про свою персональну знижку sms або viber-повідомленням (наприклад: Для Вас – 2 грн/л балами Fishka при заправці від 30л). 

2. Заїжджаєте на АЗК та заправляєте, наприклад, 35 літрів пального.

3. Отримуєте 70 грн балами на картку Fishka (35 літрів х 2 грн/літр = 70 грн у вигляді 7000 балів).

4. Купуєте разом із пальним, наприклад, 2 кави, 3 пляшки мінеральної води та коробку сірників (сірники коштують менше 10 грн).

5. Отримуєте додатково 17,5 грн балами на картку Fishka (35 літрів х 50 коп./літр = 17,5 грн у вигляді 1750 балів).

6. Через 24 години ваші бали доступні до списання на пальне або будь-які товари на АЗК. 

*Акція діє з 1.09.2017 по 31.12.2017 у мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (крім АР Крим). 
Спеціальні пропозиції надаються щодо окремих наявних товарів та послуг в мережі діючих АЗК "ОККО" на всій території України (за винятком АР Крим) кожному зареєстрованому учаснику програми лояльності Fishka. Умови надання спеціальних пропозицій (в т.ч. співвідношення розміру спеціальної пропозиції - знижки на окремо вказані наявні товари та послуги - до існуючих цін) визначаються для кожного зареєстрованого учасника програми лояльності Fishka, дізнатись про них можна з смс/viber-повідомлення або в продавця-консультанта на АЗК. 
Можливість збільшення розміру знижки (від існуючих цін на наступне придбання зазначених товарів та послуг) на суму 10 коп., помножену на кількість куплених літрів визначеного пального,  яка нараховується за кожну придбану протягом цієї ж доби одиницю товарів (окрім тютюнових виробів) з наявного на АЗК асортименту, надається при виконанні встановлених умов щодо купівлі  таких товарів у місці дії спеціальних пропозицій. Деталі - за номером гарячої лінії Fishka 0 800 505 118.