1-го травня в мережі «ОККО» був День солідарності з працівниками АЗК
02.05.2009

1-го травня в мережі «ОККО» був День солідарності з працівниками АЗК

Першого травня, в День солідарності трудящих, працівники головного офісу «Концерну Галнафтогаз», а також офісні працівники Львівської, Рівненської та Закарпатської філій працювали повну робочу зміну молодшими операторами на заправках «ОККО».

Кожному учаснику акції було видано спеціальну форму та бедж з фактичною посадою працівника, напередодні акції усі учасники пройшли інструктаж та складали іспит з охорони праці та техніки безпеки, а також спеціальне експрес-навчання щодо функціональних обов’язків молодших операторів та Стандартів обслуговування клієнтів в мережі АЗК «ОККО».

Загалом в акції взяли участь 30 працівників у Львові, ще близько 10-ти у регіонах. Впродовж дня ми отримали безліч схвальних відгуків як від самих учасників, які на власному досвіді переконались, наскільки сильно від молодших операторів залежить загальне враження відвідувачів про роботу АЗС, так і від наших клієнтів. Їх потішила така увага, а ще той факт, що більшість волонтерів першотравневої акції – молоді дівчата. У цей день посилено працювали наші Таємні клієнти, які теж були поінформовані про акцію та оцінювали роботу новоприбулих «пістолетчиків» згідно Стандартів обслуговування. За результатами їх анкет буде визначено загальний рівень обслуговування клієнтів 1-го травня, а також обрано «Найбільш клієнтоорієнтованого працівника Компанії».
Усі зібрані чайові працівники операційного напрямку Компанії поклали до скриньки пожертв для лікування онкохворих діток у Львові.
Загалом День солідарності пройшов дуже вдало і на великому емоційному підйомі. То ж будемо чекати на продовження.
 
Поділитись