Мінеральні добрива
мінеральні
добрива

Ми пропонуємо високоякісні азотні та комплексні міндобрива від українських та закордонних виробників як зі складів, які розташовані в ключових агрорегіонах України, так і залізничними нормами.

  • Надійна співпраця
  • ЕФЕКТИВНА ЛОГІСТИКА
  • ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК
Ціни на мінеральні добрива
Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. В залежності від об’єму добрив, формуватиметься спеціальна (ексклюзивна) пропозиція.
ДобривоФасуванняУмови поставкиЦінаОпис
NP 12:24+S+Ca (Суперагро) Українабіг/бегCPT/СкладПід запитЦе комплексне, багатокомпонентне добриво. Легкорозчинне, не злежується, має високий вміст доступного фосфору, а також дуже важливих мезоелементів: сірки та кальцію. Ця марка – незамінна, перш за все, на кислих та підкислених ґрунтах, на площах з достатнім вмістом обмінного калію, а також ефективно окуповується урожаєм культур, які не потребують багато калію. Добриво застосовується в усіх ґрунтово-кліматичних зонах.
NP 18:46+2,5S (Діамонійфосфат) Литвабіг/бегCPT/СкладПід запитДіамонійфосфат 18:46 – найбільш популярне у світі фосфорне добриво, яке є стандартом, і за котируваннями якого визначаються тренд ціни в різних регіонах світу. Збалансоване і хімічно нейтральне, що не містить в своєму складі важких металів, добре розчинне у воді. Використовується для підживлення всіх типів ґрунтів, а також польових, садово-городніх і квіткових культур. Добриво можна вносити під час перекопування або підготовки ґрунту для сівби, під час сівби, а також для додаткової підгодівлі.
NP 12:40+10S(Zn+B) (Діамонійфосфат) Литвабіг/бегCPT/СкладПід запитГоловною перевагою продукту NP(S)+B+Zn 12:40(10)+0,3+1 є його характеристики. До складу добрива входить два макро- (азот та фосфор) та сім мікроелементів (сірка, цинк, бор, кальцій, магній, залізо та кремній), з загальним вмістом корисної поживної речовини понад 66%. Застосування NP(S)+B+Zn – це ефективний та комплексний підхід в живленні, оскільки добриво має збалансований вміст азоту, фосфору та сірки. Високий вміст цинку активує роботу ферментних систем, синтез нуклеїнових кислот та стимулюватиме участь ауксину в процесах обміну. Бор забезпечує ріст пилкових трубочок, фертильність та проростання пилку. Сприяє збільшенню кількості квіток та стійкості зав’язі до зовнішніх подразників. Додатковий вміст оксидів кальцію, магнію, заліза та кремнію покращує азотний обмін, синтез білків та стійкість до фізіологічних подразників.
NP+S 20:20+13 (Сульфоамофос) Болгаріябіг/бегCPT/СкладПід запитМінеральне добриво, що є універсальним, водорозчинним, гранульованим азотно-фосфорним продуктом. Добриво має 100% розсипчастість, не гігроскопічне, має вирівняний гранулометричний склад, практично не містить сторонніх домішок. Сульфоамофос застосовують на всіх типах ґрунтів і під всі сільськогосподарські культури для основного, передпосівного внесення, а також для підживлення рослин. Добриво може застосовуватися в умовах закритого ґрунту разом з азотними і калійними добривами.
NP+S 20:20+14 (Сульфоамофос)біг/бегCPT/СкладПід запитМінеральне добриво, що є універсальним, водорозчинним, гранульованим азотно-фосфорним продуктом. Добриво має 100% розсипчастість, не гігроскопічне, має вирівняний гранулометричний склад, практично не містить сторонніх домішок. Сульфоамофос застосовують на всіх типах ґрунтів і під всі сільськогосподарські культури для основного, передпосівного внесення, а також для підживлення рослин. Добриво може застосовуватися в умовах закритого ґрунту разом з азотними і калійними добривами.
NPK 10:26:26 (Діамофоска)біг/бегCPT/СкладПід запитСкладне, концентроване, безнітратне, водорозчинне, комплексне азотно-фосфорно-калійне мінеральне добриво. Має високу концентрацію поживних речовин. Діамофоска характеризується високою засвоюваністю азоту, фосфору і калію, тому ефективно використовується на будь-яких типах ґрунтів для основного, рядкового внесення і підживлення під час вегетації під основні сільськогосподарські культури в умовах відкритого та захищеного ґрунту. Містить значно менше вільних хімічних кислот порівняно з нітроамофосками, тому вважається хімічно нейтральним добривом.
NP 11:52 (Амофос) Мароккобіг/бегCPT/СкладПід запитАмофос – найефективніше фосфорне добриво, яке застосовують у всіх регіонах країни для припосівного внесення, а також в якості мінеральної підгодівлі при вирощуванні зернових культур і коренеплодів на всіх етапах вегетації. Амофос діє значно швидше, ніж будь-який з суперфосфатів, оскільки діючі речовини містяться в його складі у легко засвоюваній формі. Ця властивість виділяє його з низки інших добрив даного класу і розширює можливості використання.
NP 12:52 (Амофос)біг/бегCPT/СкладПід запитАмофос – найефективніше фосфорне добриво, яке застосовують у всіх регіонах країни для припосівного внесення, а також в якості мінеральної підгодівлі при вирощуванні зернових культур і коренеплодів на всіх етапах вегетації. Амофос діє значно швидше, ніж будь-який з суперфосфатів, оскільки діючі речовини містяться в його складі у легко засвоюваній формі. Ця властивість виділяє його з низки інших добрив даного класу і розширює можливості використання.
NPK+S 8:19:29+3 Білорусьбіг/бегCPT/СкладПід запитНітроамофоска або азофоска містить в висококонцентрованому вигляді доступну форму елементів, життєво необхідних для вирощуваних рослин. Така легкодоступна форма забезпечує відмінну здатність до розчинення в ґрунті. Крім того, застосування даного добрива відбувається на будь-якому етапі вегетативного розвитку культур.
NPK 8:19:29 Українабіг/бегCPT/СкладПід запитНітроамофоска або азофоска містить в висококонцентрованому вигляді доступну форму елементів, життєво необхідних для вирощуваних рослин. Така легкодоступна форма забезпечує відмінну здатність до розчинення в ґрунті. Крім того, застосування даного добрива відбувається на будь-якому етапі вегетативного розвитку культур.
Завантажити
ХОЧУ ДІЗНАТИСЬ
БІЛЬШЕ
РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА
ПАЛИВНІ КАРТКИ, ТАЛОНИ, ДРІБНИЙ ГУРТ
Київська область
НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ
Залиште свої контакти і ми зв’яжемось з вами для уточнення деталей