Fishka
FISHKA
зручно та вигідно

Ми пропонуємо робити ваші звичні покупки і отримувати знижки, бонуси та подарунки просто за те, що ви робите їх разом з Fishka.

 • ВИГІДНІ ПОКУПКИ
 • ЗРУЧНІ РОЗРАХУНКИ
 • КАРТКА У СМАРТФОНІ
як отримати
FISHKA

Заправляючись або купуючи будь-що на ОККО, попросіть касира видати картку Fishka. Її одразу зареєструють і нарахують бали за першу покупку.

АБО

Завантажуйте мобільний додаток, реєструйтесь і отримуй віртуальну картку, яка завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

як отримати
FISHKA

Заправляючись або купуючи будь-що на ОККО, попросіть касира видати картку Fishka. Її одразу зареєструють і нарахують бали за першу покупку.

АБО

Завантажуйте мобільний додаток, реєструйтесь і отримуй віртуальну картку, яка завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

Збирай
бали за покупки

За кожну заправку або покупку будь-яких товарів на ОККО ви отримуєте бали на картку Fishka. Слідкуйте за акціями та пропозиціями, щоб кожен заїзд на ОККО був ще вигіднішим. Бали стають доступними до списання через 24 години після заправки або через 14 днів після покупки товарів.

списуй
бали та отримуй знижку

На ОККО бали можна списувати практично на все. Заправка, ароматна кава, смачний обід в кафе чи ресторані, мийка для улюбленого авто. Щоб списати бали потрібно пред'явити основну картку Fishka і ввести PIN-код.

Також нараховувати та списувати бали можна в інших партнерів FISHKA або отримувати кешбек балами за покупки у понад 50 онлайн-магазинах.

FAQ
 • Де перевірити інформацію про мою персональну знижку?

  Інформація про персональну знижку надходить щомісяця на Viber або в sms. Також її можна знайти в особистому кабінеті на myfishka.com або у мобільному додатку Fishka.

  Знижка нараховується балами на картку Fishka, які додаються до загального балансу картки Fishka і стають доступними до списання через 24 години після заправки. Персональна знижка сумується зі знижкою за заправку через OKKO PAY.


 • Як отримати інформацію про кількість нарахованих та списаних балів?

  Дізнатись інформацію про транзакцію (сума та дата покупки, кількість нарахованих та списаних балів) можна: на фіскальному чеку, в особистому кабінеті на myfishka.com або у мобільному додатку Fishka.

 • Я забув свою Fishka. Чи можуть мені нарахувати бали на основі чеку?

  На жаль, ні. Бали нараховуються лише за умови сканування картки до закриття транзакції.

  Щоб завжди мати під рукою картку Fishka ⏤ завантажте мобільний додаток та користуйтесь віртуальною карткою замість пластикової.

 • Як дізнатись PIN-код моєї картки Fishka?

  Швидко відновити PIN-код можна на сайті myfishka.com або в мобільному додатку Fishka. Якщо ви не можете пригадати номер телефону, на який зареєстрували картку Fishka, зателефонуйте нам на гарячу лінію за номером 0 800 505 118. Після проходження ідентифікації оператор залюбки надасть потрібну інформацію.

 • Чи нараховуються бали при розрахунку паливними картками або талонами на пальне?

  Ні, бали не нараховуються. Клієнти отримують перевагу у вигляді фіксованої знижки на пальне.

 • Як отримати на ОККО каву до Дня народження?

  Завітайте у свій День народження на АЗК "ОККО" або в один з ресторанів A la minute, Pasta Mia, Meiwei, пред’явіть свою картку Fishka і отримайте каву або чай у подарунок.

  Під "подарунком" мається на увазі можливість придбати будь-який один вид кави або чаю, наявний на конкретному АЗК "ОККО" або ресторані A la minute, Pasta Mia, Meiwei за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ впродовж 7 днів: 3 дні до Дня народження, в День народження та 3 дні після Дня народження. Пропозиція діє лише для зареєстрованих учасників Програми винагород Fishka.

Маєш більше питань про Fishka? Шукай відповідь на сайті myfishka або телефонуй за номером гарячої лінії 0 800 505 118