Кафе
Кафе
Місце для кави

Ми "заправляємо" не лише якісним пальним, а й гарячою кавою, смачною їжею та затишною атмосферою. На ОККО є все для того, щоб перепочити в дорозі. Тому заїхати до нас ⏤ завжди гарна ідея.

Кава
твій допінг для ідей

Зупинка на каву – один із найприємніших моментів у дорозі. Тому ми ставимося до неї серйозно.

Готуємо тільки зі 100% арабіки в німецьких кавомашинах "Melitta". Так ми точно знаємо, що наше еспресо чи лате вам сподобається та зарядить на нові ідеї.

Фірмові
хот-доги

Яка поїздка без хот-дога? "Ніяка", ⏤скажете ви. "Ніяка", ⏤скажемо ми. Всі їх люблять. І ми любимо, тому у нас ⏤ великий асортимент французьких хот-догів. 

Звичайні та XXL, з класичною чи баварською сосискою, у хрусткій булочці, з кетчупом, майонезом та гірчицею. Те, що треба в дорозі. 

СОКОВИТІ
бургери

Ми віримо, що гарні ідеї на голодний шлунок не приходять. Щоб не залишатися без ідей, заїжджайте на ОККО за бургером.

Є ніжний курячий із подвійним сиром та особливий яловичий з маринованими огірками. У свіжій булочці з сезамом та пікантними соусами. Ви точно не залишитесь голодними.

гарячі
страви

Скуштувати на ОККО щось особливе ⏤ це теж гарна ідея. Ми готуємо ніжні вареники, запечену картоплю з сосисками та азійську локшину.

Усі страви вже готові та стоять у тепловій вітрині. В такий спосіб їжа завжди залишається гарячою, а ви не витрачаєте час на очікування.

час для
десерту

Коли до кави хочеться чогось солоденького, в нас є фірмові донати, мафіни з начинками та шоколадний брауні.

А якщо хтось вас запитає: "Чи не злипнеться?" ⏤ відповідайте, що не злипнеться. Ми підтвердимо.

СВІЖОВИПЕЧЕНИЙ
хліб

Тепер в нас є домашній хліб із пшеничного та житнього борошна. Ми випікаємо його власноруч, щоб по дорозі додому ви неодмінно заїхали за зерновим хлібом або італійською чіабатою з сиром.