Про компанію
про нашу
компанію

Щодня тисячі українців заїжджають на ОККО. Це – місце, де вони вже не вдома, але ще не на роботі; ще не там, куди збирались, але вже в дорозі. Тому ми подумали, що можемо стати для них не просто заправкою. ОККО може бути місцем для ідей. Де можна перепочити, підкріпитися, зустрітися з партнерами, друзями чи просто спокійно поміркувати за чашкою кави.

лідер
на ринку

Брендом ОККО, що налічує понад 400 АЗК, володіє АТ "Концерн Галнафтогаз". У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі близько 40 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei.

Також наші підрозділи займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, їх зберігання і транспортування. У мережі ОККО діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. 

місія та
цінності

Ідеї – це нова валюта. Їх не покладеш на депозит, не купиш за них криптовалюту і не інвестуєш у бізнес. Проте саме ідеї сьогодні і є найціннішою валютою у світі. Саме тому наша місія звучить так: "Щоб в Україні втілювалось у життя більше хороших ідей!"

 • 01. ОККО – це люди
 • 02. Ми віримо у силу ідей
 • 03. Ми віримо у силу гарного настрою
 • 04. Ми завжди прагнемо більшого
НЕФІНАНСОВІ ЗВІТИ
Наша
історія
 • 2019
  2019

  У 2019 році відкрито 4 нових і реконструйовано 34 діючих автозаправних комплекси, встановлено 18 нових газових модулів та 16 парових вітрин зі стравами паназійської кухні на АЗК.

  Компанією завершено будівництво другої черги бази для зберігання нафтопродуктів у Житомирській області (с. Черняхів). В результаті ємність резервуарного парку зросла з 4 до 10 тисяч кубометрів. У проект інвестовано понад 10 мільйонів гривень.

  Відкрито дві нові сучасні лабораторії для контролю якості скрапленого газу. Перша – працює у складі Золочівської газонаповнювальної станції (Львівська область), яку компанія ввела в експлуатацію у 2018 році. Друга – розміщена на території ГНС у Бородянці (Київська область). В облаштування лабораторій та закупівлю імпортного обладнання інвестовано понад 10 мільйонів гривень. Обидві лабораторії пройшли державну акредитацію на відповідність вимогам ДСТУ EN/IEC 17025:2006 у Національному агентстві України з акредитації.

  На будівлі центрального офісу компанії у Львові змонтовану найбільшу в Західній Україні фасадну сонячну електростанцію потужністю до 200 тис. кВт/год на рік. По фасаду 7-поверхової будівлі та на даху розміщено майже 1000 панелей загальною площею поверхні 1620 м2. Інвестиції склали понад 10 мільйонів гривень.

  5 вересня у Львові за адресою вул. Героїв УПА, 72, відкрито ресторанний заклад нового формату Food Garage, в якому пропонуються страви від усіх трьох ресторанних брендів компанії – A la Minute, Pasta Mia i Meiwei. Food Garage розрахований на обслуговування до 120 клієнтів одночасно.

  У рамках 7-го HR Wisdom Summit, що організовують бюро "Ekonomikа +", Delo.ua" та проект "ТОП-100. Рейтинги найбільших", мережа АЗК ОККО відзначена в ТОП-10 в номінації «Бренди роботодавця» і в окремій номінації «HR -лояльність».

  За версією журналу "Фокус" увійшла у трійку найкращих роботодавців України у сфері ритейлу.

  Довгостроковий проект компанії щодо підвищення рівня безпеки на дорогах України "Благаю, живи! Безпека на дорозі" включено бізнес-виданням "Власть денег" до топ-20 кращих програм КСВ.

  У рейтингу "Delo.ua" під назвою "ТОП-100. Рейтинги найбільших" мережа АЗК ОККО увійшла одразу у три різні категорії – найбільших платників податків, стійкого розвитку та репутації та тих, що приділяють велику увагу сталому розвитку.

  Станом на кінець 2019 року на 334 автозаправних комплексах мережі ОККО було відкрито поштові міні-відділення компанії Meest Express.

 • 2018
  2018

  Компанія змінює маркетингове позиціонування та впроваджує нову місію – "Щоб в Україні втілювалось у життя більше хороших ідей!". Новий брендинг упродовж року здобуває 2 нагороди престижного міжнародного конкурсу Red Dot Design Awards 2018: Best of the Best та гран-прі в номінації "Комунікаційний дизайн".

  В Києві відкрито найвищий в Україні автозаправний комплекс. Об’єкт розміщується на кількох рівнях у центрі великої транспортної розв’язки й одночасно обслуговує дві магістральні автомобільні дороги, які перетинаються на різній висоті.

  Введено в експлуатацію найбільшу в Західній Україні базу для зберігання скрапленого газу –Золочівську газонаповнювальну станцію (Львівська обл.) Інвестиції склали 4,6 млн USD. 

  Резервуарний парк ГНС – 2 000 м3. Цих потужностей вистачає, щоб покривати операційні потреби самої компанії, а також брати на зберігання ресурс від сторонніх замовників.

  Завершено проект з повної модернізації очисних споруд нафтобази у Львові, що суттєво зменшило навантаження на очисні споруди міста. Вартість проекту – 7 млн грн.

  Відкрито 2 нових ресторани.

  У січні-березні в рамках проекту "Благаю, пристебнись" проведено акцію "Здай заглушку – обери життя". Її результатом стало виготовлення арт-об’єкта – автомобільного крісла у натуральну величину, яке покликано закцентувати увагу водіїв та пасажирів на необхідності постійного використання ременів безпеки. Арт-об’єкт мандрував Україною та був представлений у сервісних центрах МВС у 5 містах. 

  У Львові розпочато спільний проект з дитячим навчально-реабілітаційним центром "Джерело" зі збору макулатури на автозаправних комплексах мережі. Усі кошти, отримані за зібрану вторсировину, спрямовані на реабілітацію 300 дітей-вихованців центру.

 • 2017
  2017

  Впроваджено сервіс OKKO Pay, який дає змогу водіям заправлятися й розраховуватися за пальне безпосередньо біля ПРК, не звертаючись до каси. 

  На даху двох АЗК – у Києві та Чернівцях – встановлено компактні сонячні електростанції, які здатні продукувати електроенергію як для власних потреб компанії, так і для продажу на енергоринок за "зеленим тарифом". Інвестиції перевищили 2 мільйони гривень. 

  У Хмельницькій, Рівненській та Вінницькій областях компанія відкрила 3 власних склади для зберігання мінеральних добрив. 

  ОККО отримала ліцензію на торгівлю природним газом. 

  У ресторанному напрямку започатковано два нові формати – міський ресторан паназійської кухні MeiWei та ресторан A la minute у концепції "Хліб та м'ясо". 

  У багатьох кафе на АЗК мережі з'явилися теплові вітрини, де клієнт може сам обрає завжди гарячу страву чи повноцінний обід.

  Стартував етап національного соціального проекту "Благаю, живи! Безпека на дорозі", який був спрямований на висвітлення необхідності використання дитячих автокрісел. 

 • 2016
  2016

  Мережа поповнилася трьома заправками нового формату – автономними станціями, які заправляють суто скрапленим газом. 

  Компанія стала ініціатором низки законодавчих ініціатив, які удосконалили адміністрування податків у сфері паливного ритейлу й забезпечили значні додаткові надходження до державного бюджету. 

  У складі компанії створено новий структурний підрозділ – "ОККО Агротрейд", основна мета якого максимально повно забезпечувати українських аграріїв необхідними матеріально-технічними ресурсами – пальним, мінеральними добривами, енергоносіями, фінансами тощо.

 • 2015
  2015

  У Києві відкрито перший ресторан паназійської кухні MeiWei на автозаправному комплексі на вул. Новокостянтинівській. 

 • 2014
  2014

  Компанія піднімається на 126 місце у топ-500 компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує консалтингова компанія Deloitte.

  Мережа ОККО налічує понад 400 автозаправних комплексів, 32 ресторани A la minute, 8 закладів Pasta Mia і мережу кафе Hot Cafe. 

  Компанія разом із партнерами ("Райфайзен Банк Аваль", "Террін", "Концерн Хлібпром" та "Інвестгазета") проводить фотоконкурс "Україна в об'єктиві", який зібрав понад 200 фоторобіт. За підсумками конкурсу була видана фотокнига.

  Спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку розпочато проект "Благаю, живи! Безпека на дорозі". 

 • 2013
  2013

  Компанія піднялася на 18 місце у рейтингу 200 найбільших компаній України, який щорічно готує журнал Forbes-Україна і на 137 місце у топ-500 компаній Центральної і Східної Європи, який готує компанія Deloitte.

  До програми FISHKA приєдналися нові бізнес-партнери; Райффайзен Банк Аваль, мережа супермаркетів "Фуршет", магазин цифрової техніки "Алло". Як наслідок, FISHKA стала найбільшою національною програмою лояльності за покриттям торгових точок.

  Компанія вперше підготувала нефінансовий звіт за методологією GRI і широко презентувала його перед експертними й діловими колами Києва та Львова.

  Кількість АЗК під брендом ОККО зросла до 400 об’єктів. Один із нововідкритих автозаправних комплексів (с. Гатне, траса "Одеса-Київ") було визнано кращою заправкою СНД у липні 2013 року.

 • 2012
  2012

  Мережа АЗК під брендом ОККО розширилася до 360 об’єктів. Компанія зміцнила свої позиції у східних та південних регіонах України. 

  На АЗК ОККО у Києві встановлено перший в Україні пристрій для підзарядки електромобілів.

  Президент компанії Віталій Антонов очолив рейтинг топ-менеджерів українських компаній нафтової промисловості за версією журналу "Топ-100" і був визнаний одним із двох кращих топ-менеджерів у номінації "Продавець і маркетолог".

 • 2011
  2011

  Компанія підписала пакет угод з фінансування на загальну суму 190 млн USD з ЄБРР, МФК, ЧБТР, ING-Банк та FMO. 

  Відкрито перший ресторан італійського формату "Pasta Mia". 

  Мережу визнано найкращою українською компанією на інвестиційному саміті Adam Smith Conferences. 

  Закуплено дві нові мобільні лабораторії для оперативного контролю якості на додаток до двох, що уже працювали у структурі компанії.

 • 2010
  2010

  Акції компанії внесено до першого рівня лістингу "Української біржі". 

  Активно втілюється програма із впровадження норм безбар'єрності, тобто безперешкодного доступу маломобільних груп населення, людей з інвалідністю до усіх сервісів АЗК. 

  Виведено на ринок новий вид дизельного пального преміум-класу – Pulls Diesel.

 • 2009
  2009

  Стартувала програма лояльності для постійних клієнтів FISHKA. 

  ОККО охоплює 9,3% роздрібного ринку нафтопродуктів України.

 • 2008
  2008

  Введено в експлуатацію 2 річкові АЗС ОККО. 

  У партнерстві з представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) та агенцією ООН в Україні розпочато кампанію з протидії торгівлі людьми в Україні. 

  Компанія приєдналася до інформаційно-просвітницької кампанії ООН в Україні "Go Green!"

 • 2007
  2007

  У рейтингу "Корпоративне управління в Україні", складеному інвестиційним банком Concorde Capital, мережа посіла першу позицію. 

  У Бурштині Івано-Франківської області відкрилася перша АГНКС ОККО (реалізація стиснутого газу). 

  У мережі автозаправних комплексів ОККО запрацював перший ресторан "A la minute" (с. Калинівка поблизу Києва). 

  Виведено на ринок новий вид пального преміум класу – Pulls 95. 

  Частка ринку Компанії зросла до 7,1 % – це третє місце в Україні.

 • 2006
  2006

  Придбано першу мобільну лабораторію для контролю якості нафтопродуктів. 

  Введено в експлуатацію найбільший автозаправний комплекс України на митному переході у Чопі.

 • 2005
  2005

  CATRO International Management Consulting провела кадровий аудит ОККО

  Компанія здійснила другий випуск облігації (серії D,E,F) на суму 90 млн грн. 

  У 2005 році депозитарні розписки компанії внесено в лістинг електронної системи торгів XETRA Франкфуртської фондової біржі.

 • 2004
  2004

  Спільно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією компанія однією з перших серед українських підприємств ухвалила та впровадила "Кодекс корпоративного управління". 

  Акціонери Компанії затвердили Стратегічний план розвитку бізнесу на 2004–2008 роки. 

  Емітовано понад 25 000 смарт-карток "ОККО-кард".

 • 2003
  2003

  ОККО охоплює 5,4% роздрібного ринку нафтопродуктів України. 

  Здійснено першу емісію облігацій на суму 30 млн грн. 

  Починаючи з 2003 року, Міжнародна аудиторська компанія Ernst & Yоung щороку проводить повний аудит фінансово-господарської діяльності компанії. 

 • 2002
  2002

  Мережа налічує 160 автозаправних станцій. 

  Відкрито перший АЗК ОККО в Києві.

 • 2001
  2001

  У 2001 році в процесі злиття ВАТ "Івано-Франківськнафтопродукт", ВАТ "Закарпатнафтопродукт-Ужгород" і ВАТ "Закарпатнафтопродукт-Хуст" було засноване Відкрите Акціонерне Товариство "Концерн Галнафтогаз" (мережа АЗК ОККО). 

  Концерн впровадив безготівковий розрахунок за пальне і послуги за допомогою паливних смарт-карток "ОККО-кард". 

  Отримано перший кредит ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) на суму 1,2 млн дол. США.

 • 2000
  2000

  У 2000 році у Львові на вул. Зеленій відкрито перший великий автозаправний комплекс ОККО з магазином, кафе та портальною автомийкою.

 • 1999
  1999

  У 1999 році відкрито першу АЗС під брендом ОККО в місті Стрий (Львівська обл.). 

 • 1995-1998
  1995

  У 1995-1998 аналогічні підприємства створюються в Ужгороді та Хусті Закарпатської області. Підприємства Івано-Франківська та Закарпаття реорганізовуються у відкриті акціонерні товариства. На їх базі згодом і буде створено ВАТ "Концерн Галнафтогаз". 

 • 1993-1994
  1993

  31 серпня 1993 року створено Івано-Франківську обласну виробничо-комерційну фірму "Івано-Франківськнафтопродукт", яка у 1994 році була реорганізована в АТЗТ "Івано-Франківськнафтопродукт". 

2019
2019
 • У 2019 році відкрито 4 нових і реконструйовано 34 діючих автозаправних комплекси, встановлено 18 нових газових модулів та 16 парових вітрин зі стравами паназійської кухні на АЗК.

  Компанією завершено будівництво другої черги бази для зберігання нафтопродуктів у Житомирській області (с. Черняхів). В результаті ємність резервуарного парку зросла з 4 до 10 тисяч кубометрів. У проект інвестовано понад 10 мільйонів гривень.

  Відкрито дві нові сучасні лабораторії для контролю якості скрапленого газу. Перша – працює у складі Золочівської газонаповнювальної станції (Львівська область), яку компанія ввела в експлуатацію у 2018 році. Друга – розміщена на території ГНС у Бородянці (Київська область). В облаштування лабораторій та закупівлю імпортного обладнання інвестовано понад 10 мільйонів гривень. Обидві лабораторії пройшли державну акредитацію на відповідність вимогам ДСТУ EN/IEC 17025:2006 у Національному агентстві України з акредитації.

  На будівлі центрального офісу компанії у Львові змонтовану найбільшу в Західній Україні фасадну сонячну електростанцію потужністю до 200 тис. кВт/год на рік. По фасаду 7-поверхової будівлі та на даху розміщено майже 1000 панелей загальною площею поверхні 1620 м2. Інвестиції склали понад 10 мільйонів гривень.

  5 вересня у Львові за адресою вул. Героїв УПА, 72, відкрито ресторанний заклад нового формату Food Garage, в якому пропонуються страви від усіх трьох ресторанних брендів компанії – A la Minute, Pasta Mia i Meiwei. Food Garage розрахований на обслуговування до 120 клієнтів одночасно.

  У рамках 7-го HR Wisdom Summit, що організовують бюро "Ekonomikа +", Delo.ua" та проект "ТОП-100. Рейтинги найбільших", мережа АЗК ОККО відзначена в ТОП-10 в номінації «Бренди роботодавця» і в окремій номінації «HR -лояльність».

  За версією журналу "Фокус" увійшла у трійку найкращих роботодавців України у сфері ритейлу.

  Довгостроковий проект компанії щодо підвищення рівня безпеки на дорогах України "Благаю, живи! Безпека на дорозі" включено бізнес-виданням "Власть денег" до топ-20 кращих програм КСВ.

  У рейтингу "Delo.ua" під назвою "ТОП-100. Рейтинги найбільших" мережа АЗК ОККО увійшла одразу у три різні категорії – найбільших платників податків, стійкого розвитку та репутації та тих, що приділяють велику увагу сталому розвитку.

  Станом на кінець 2019 року на 334 автозаправних комплексах мережі ОККО було відкрито поштові міні-відділення компанії Meest Express.

 • Компанія змінює маркетингове позиціонування та впроваджує нову місію – "Щоб в Україні втілювалось у життя більше хороших ідей!". Новий брендинг упродовж року здобуває 2 нагороди престижного міжнародного конкурсу Red Dot Design Awards 2018: Best of the Best та гран-прі в номінації "Комунікаційний дизайн".

  В Києві відкрито найвищий в Україні автозаправний комплекс. Об’єкт розміщується на кількох рівнях у центрі великої транспортної розв’язки й одночасно обслуговує дві магістральні автомобільні дороги, які перетинаються на різній висоті.

  Введено в експлуатацію найбільшу в Західній Україні базу для зберігання скрапленого газу –Золочівську газонаповнювальну станцію (Львівська обл.) Інвестиції склали 4,6 млн USD. 

  Резервуарний парк ГНС – 2 000 м3. Цих потужностей вистачає, щоб покривати операційні потреби самої компанії, а також брати на зберігання ресурс від сторонніх замовників.

  Завершено проект з повної модернізації очисних споруд нафтобази у Львові, що суттєво зменшило навантаження на очисні споруди міста. Вартість проекту – 7 млн грн.

  Відкрито 2 нових ресторани.

  У січні-березні в рамках проекту "Благаю, пристебнись" проведено акцію "Здай заглушку – обери життя". Її результатом стало виготовлення арт-об’єкта – автомобільного крісла у натуральну величину, яке покликано закцентувати увагу водіїв та пасажирів на необхідності постійного використання ременів безпеки. Арт-об’єкт мандрував Україною та був представлений у сервісних центрах МВС у 5 містах. 

  У Львові розпочато спільний проект з дитячим навчально-реабілітаційним центром "Джерело" зі збору макулатури на автозаправних комплексах мережі. Усі кошти, отримані за зібрану вторсировину, спрямовані на реабілітацію 300 дітей-вихованців центру.

 • Впроваджено сервіс OKKO Pay, який дає змогу водіям заправлятися й розраховуватися за пальне безпосередньо біля ПРК, не звертаючись до каси. 

  На даху двох АЗК – у Києві та Чернівцях – встановлено компактні сонячні електростанції, які здатні продукувати електроенергію як для власних потреб компанії, так і для продажу на енергоринок за "зеленим тарифом". Інвестиції перевищили 2 мільйони гривень. 

  У Хмельницькій, Рівненській та Вінницькій областях компанія відкрила 3 власних склади для зберігання мінеральних добрив. 

  ОККО отримала ліцензію на торгівлю природним газом. 

  У ресторанному напрямку започатковано два нові формати – міський ресторан паназійської кухні MeiWei та ресторан A la minute у концепції "Хліб та м'ясо". 

  У багатьох кафе на АЗК мережі з'явилися теплові вітрини, де клієнт може сам обрає завжди гарячу страву чи повноцінний обід.

  Стартував етап національного соціального проекту "Благаю, живи! Безпека на дорозі", який був спрямований на висвітлення необхідності використання дитячих автокрісел. 

 • Мережа поповнилася трьома заправками нового формату – автономними станціями, які заправляють суто скрапленим газом. 

  Компанія стала ініціатором низки законодавчих ініціатив, які удосконалили адміністрування податків у сфері паливного ритейлу й забезпечили значні додаткові надходження до державного бюджету. 

  У складі компанії створено новий структурний підрозділ – "ОККО Агротрейд", основна мета якого максимально повно забезпечувати українських аграріїв необхідними матеріально-технічними ресурсами – пальним, мінеральними добривами, енергоносіями, фінансами тощо.

 • У Києві відкрито перший ресторан паназійської кухні MeiWei на автозаправному комплексі на вул. Новокостянтинівській. 

 • Компанія піднімається на 126 місце у топ-500 компаній Центральної і Східної Європи, який щорічно готує консалтингова компанія Deloitte.

  Мережа ОККО налічує понад 400 автозаправних комплексів, 32 ресторани A la minute, 8 закладів Pasta Mia і мережу кафе Hot Cafe. 

  Компанія разом із партнерами ("Райфайзен Банк Аваль", "Террін", "Концерн Хлібпром" та "Інвестгазета") проводить фотоконкурс "Україна в об'єктиві", який зібрав понад 200 фоторобіт. За підсумками конкурсу була видана фотокнига.

  Спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку розпочато проект "Благаю, живи! Безпека на дорозі". 

 • Компанія піднялася на 18 місце у рейтингу 200 найбільших компаній України, який щорічно готує журнал Forbes-Україна і на 137 місце у топ-500 компаній Центральної і Східної Європи, який готує компанія Deloitte.

  До програми FISHKA приєдналися нові бізнес-партнери; Райффайзен Банк Аваль, мережа супермаркетів "Фуршет", магазин цифрової техніки "Алло". Як наслідок, FISHKA стала найбільшою національною програмою лояльності за покриттям торгових точок.

  Компанія вперше підготувала нефінансовий звіт за методологією GRI і широко презентувала його перед експертними й діловими колами Києва та Львова.

  Кількість АЗК під брендом ОККО зросла до 400 об’єктів. Один із нововідкритих автозаправних комплексів (с. Гатне, траса "Одеса-Київ") було визнано кращою заправкою СНД у липні 2013 року.

 • Мережа АЗК під брендом ОККО розширилася до 360 об’єктів. Компанія зміцнила свої позиції у східних та південних регіонах України. 

  На АЗК ОККО у Києві встановлено перший в Україні пристрій для підзарядки електромобілів.

  Президент компанії Віталій Антонов очолив рейтинг топ-менеджерів українських компаній нафтової промисловості за версією журналу "Топ-100" і був визнаний одним із двох кращих топ-менеджерів у номінації "Продавець і маркетолог".

 • Компанія підписала пакет угод з фінансування на загальну суму 190 млн USD з ЄБРР, МФК, ЧБТР, ING-Банк та FMO. 

  Відкрито перший ресторан італійського формату "Pasta Mia". 

  Мережу визнано найкращою українською компанією на інвестиційному саміті Adam Smith Conferences. 

  Закуплено дві нові мобільні лабораторії для оперативного контролю якості на додаток до двох, що уже працювали у структурі компанії.

 • Акції компанії внесено до першого рівня лістингу "Української біржі". 

  Активно втілюється програма із впровадження норм безбар'єрності, тобто безперешкодного доступу маломобільних груп населення, людей з інвалідністю до усіх сервісів АЗК. 

  Виведено на ринок новий вид дизельного пального преміум-класу – Pulls Diesel.

 • Стартувала програма лояльності для постійних клієнтів FISHKA. 

  ОККО охоплює 9,3% роздрібного ринку нафтопродуктів України.

 • Введено в експлуатацію 2 річкові АЗС ОККО. 

  У партнерстві з представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) та агенцією ООН в Україні розпочато кампанію з протидії торгівлі людьми в Україні. 

  Компанія приєдналася до інформаційно-просвітницької кампанії ООН в Україні "Go Green!"

 • У рейтингу "Корпоративне управління в Україні", складеному інвестиційним банком Concorde Capital, мережа посіла першу позицію. 

  У Бурштині Івано-Франківської області відкрилася перша АГНКС ОККО (реалізація стиснутого газу). 

  У мережі автозаправних комплексів ОККО запрацював перший ресторан "A la minute" (с. Калинівка поблизу Києва). 

  Виведено на ринок новий вид пального преміум класу – Pulls 95. 

  Частка ринку Компанії зросла до 7,1 % – це третє місце в Україні.

 • Придбано першу мобільну лабораторію для контролю якості нафтопродуктів. 

  Введено в експлуатацію найбільший автозаправний комплекс України на митному переході у Чопі.

 • CATRO International Management Consulting провела кадровий аудит ОККО

  Компанія здійснила другий випуск облігації (серії D,E,F) на суму 90 млн грн. 

  У 2005 році депозитарні розписки компанії внесено в лістинг електронної системи торгів XETRA Франкфуртської фондової біржі.

 • Спільно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією компанія однією з перших серед українських підприємств ухвалила та впровадила "Кодекс корпоративного управління". 

  Акціонери Компанії затвердили Стратегічний план розвитку бізнесу на 2004–2008 роки. 

  Емітовано понад 25 000 смарт-карток "ОККО-кард".

 • ОККО охоплює 5,4% роздрібного ринку нафтопродуктів України. 

  Здійснено першу емісію облігацій на суму 30 млн грн. 

  Починаючи з 2003 року, Міжнародна аудиторська компанія Ernst & Yоung щороку проводить повний аудит фінансово-господарської діяльності компанії. 

 • Мережа налічує 160 автозаправних станцій. 

  Відкрито перший АЗК ОККО в Києві.

 • У 2001 році в процесі злиття ВАТ "Івано-Франківськнафтопродукт", ВАТ "Закарпатнафтопродукт-Ужгород" і ВАТ "Закарпатнафтопродукт-Хуст" було засноване Відкрите Акціонерне Товариство "Концерн Галнафтогаз" (мережа АЗК ОККО). 

  Концерн впровадив безготівковий розрахунок за пальне і послуги за допомогою паливних смарт-карток "ОККО-кард". 

  Отримано перший кредит ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) на суму 1,2 млн дол. США.

 • У 2000 році у Львові на вул. Зеленій відкрито перший великий автозаправний комплекс ОККО з магазином, кафе та портальною автомийкою.

 • У 1999 році відкрито першу АЗС під брендом ОККО в місті Стрий (Львівська обл.). 

 • У 1995-1998 аналогічні підприємства створюються в Ужгороді та Хусті Закарпатської області. Підприємства Івано-Франківська та Закарпаття реорганізовуються у відкриті акціонерні товариства. На їх базі згодом і буде створено ВАТ "Концерн Галнафтогаз". 

 • 31 серпня 1993 року створено Івано-Франківську обласну виробничо-комерційну фірму "Івано-Франківськнафтопродукт", яка у 1994 році була реорганізована в АТЗТ "Івано-Франківськнафтопродукт".