1 травня на АЗК «ОККО» знову працюватимуть працівники офісів
30.04.2010

1 травня на АЗК «ОККО» знову працюватимуть працівники офісів

Вже другий рік поспіль 1 травня, у День солідарності трудящих, «Концерн Галнафтогаз» проводить Акцію солідарності. Вона полягає у тому, що усі бажаючі працівники головного офісу та філій можуть у свій вихідний день працювати на АЗК «ОККО» молодшими операторами (пістолетчиками) або операторами торгового залу. Мета акції полягає у тому, щоб через здобуття власного досвіду роботи на АЗК краще розуміти роботу наших колег, які працюють на заправках, а також краще усвідомлювати потреби наших клієнтів.
Кожному учаснику акції видано спеціальну форму та бейдж з фактичною посадою працівника, напередодні акції усі учасники вже пройшли інструктаж та склали іспит з охорони праці та техніки безпеки, а також спеціальне експрес-навчання щодо функціональних обов’язків молодших операторів і операторів та Стандартів обслуговування клієнтів в мережі АЗК «ОККО». Якість роботи менеджерів компанії оцінюватимуть працівники АЗК, клієнти та Таємні покупці, які посилено працюватимуть у цей день та стежитимуть за дотриманням усіх вимог та інструкцій.
«Минулого року завдяки акції ми отримали чудову нагоду випробувати себе в якості молодших операторів, – зазначила Олена Ворошило, керівник департаменту операційного менеджменту. – Ми змогли проникнутися атмосферою, вникнути у специфіку цієї роботи та в реальному часі застосувати Стандарти обслуговування клієнтів у мережі «ОККО». Цей досвід безумовно був корисним для нас. Більше того, одностайними були відгуки учасників про те, що такі акції необхідно проводити частіше».
Торік в Акції солідарності взяли участь 40 осіб у Львові, Рівному та Ужгороді. Цьогоріч до участі в Акції солідарності зголосилося понад 100 працівників «Концерну Галнафтогаз». Акція проходитиме у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівному, Вінниці, Кіровограді та Харкові. Тож, приїжджайте на АЗК «ОККО» 1-го травня. Вас обслуговуватимуть менеджери та керівники нашої Компанії!
Поділитись