10 клієнтів «ОККО» виграли по тисячі літрів пального
05.06.2014

10 клієнтів «ОККО» виграли по тисячі літрів пального

4 червня оголошено імена десяти переможців першого етапу акції «Вигравай європальне на літо», яку проводить мережа АЗК «ОККО».  Кожен з них отримає по 1000 літрів високоякісного пального від організатора акції. Всього у розіграші взяло участь понад 270 тисячі  клієнтів «ОККО» -власників картки FISHKA. Повний перелік переможців – тут.

 

Акція «Вигравай європальне на літо» триватиме до 31 липня 2014 року. За цей час буде розіграно ще 20 винагород по 1000 літрів. Власники цих призів будуть визначені після другого та третього етапів акції (за результатами червня та липня). Переможцем акції може стати кожен, хто до закінчення акційного місяця придбає на АЗК «ОККО» не менше 60 літрів будь-якого пального (окрім метану) і при розрахунку скористається карткою FISHKA.  Причому кожні наступні 60 літрів  пального додають учасникові акції  шансів на перемогу.

 

Зазначимо, що при визначенні переможців на кожному етапі шанси учасників акції не списуються, таким чином вони можуть брати участь в усіх етапах розіграшу.

 

Крім того, кожен із клієнтів,  хто в період дії акції придбає одним чеком 20 літрів будь-якого пального (крім метану), пред’явивши  картку FISHKA при розрахунку, отримує шанс на миттєву винагороду - 10 літрів пального. У разі миттєвої перемоги на касовому чеку та чеку принтера лояльності буде надруковано повідомлення про виграш.  Упродовж травня в мережі АЗК «ОККО» видано майже 6000 таких миттєвих винагород.  Детальніше про умови проведення акції тут.

Поділитись