10 Volvo від «ОККО» розіграно! Гра триває…
10.04.2017

10 Volvo від «ОККО» розіграно! Гра триває…

У суботу, 8 квітня, на стадіоні «Арена Львів» мережа АЗК «ОККО» розіграла ще 2 хетчбеки Volvo V40 Cross Country. В рамках безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне» власником дев’ятого Volvo (за результатами лютого) став Борис Андрушко із Коломиї (Івано-Франківська обл.), а десяте, ювілейне авто поїхало до Білгород-Дністровська (Одеська обл.) в родину Сергія Годованюка. Однак на цьому акція від «ОККО» не закінчується – її продовжено до 31 травня, тож ще 2 Volvo знайдуть своїх власників за підсумками квітня і травня.

Незвичним цей розіграш був ще й тому, що вперше до фінальних змагань приєднався учасник, котрому не пощастило витягнути картку з написом «АВТО» на заправці, але завдяки перемозі в акції у мережі Facebook він зміг долучитись до претендентів на Volvo. І хоча влучність і підвела його у фінальному колі змагань, Євген, як і решта учасників, отримав сертифікат на 200 літрів високоякісного пального Pulls та смачні подарунки від ТМ Bandinelli (ПАТ «Концерн Хлібпром»). 

Нагадаємо, що починаючи з березня, таку додаткову можливість має кожен клієнт мережі АЗК. Для цього достатньо запостити у Facebook фото з акційною карткою на знижку від «ОККО» та чеком за покупку пального. Розмір знижки не має значення – важлива лише удача. Повністю ознайомитися з правилами Facebook-активності, яка триватиме до кінця травня, можна тут.

«Починаючи з червня минулого року, «ОККО» щомісяця дарує своїм клієнтам Volvo, а крім цього ще мільйони і мільйони знижок на якісне пальне. Звісно, ми могли б організувати закриту лотерею і вибрати серед наших клієнтів щасливчика, але вважаємо, що це неправильно. Наша мережа ставить собі за мету дарувати позитивні емоції, і не лише тим, кому пощастило виграти цінний подарунок, а й решті учасників, – коментує директор департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Тому ми привозимо наших клієнтів на «Арену Львів», організовуємо для них справжнє свято, пригощаємо, спілкуємось і, звісно, даруємо подарунки. Учасники виходять на поле, б’ють по воротах і переконуються, що умови максимально прозорі – все залежить лише від них та їхньої удачі».

З кожним місяцем безпрецедентна акція від «ОККО» не перестає нарощувати популярність серед клієнтів мережі. За цей час уже розіграно 10 стильних хетчбеків та подаровано клієнтам понад 13 мільйонів знижок на пальне. До цього 8 Volvo від «ОККО» вже прикрашали вулиці Києва, Трускавця, Борисполя, Кропивницького, Хмельницького, Чернівців, Кам’янця-Подільського та Миколаєва. Тепер до них приєдналися ще Коломия та Білгород-Дністровський.

Детальні правила акції «Вигравай авто або знижку на пальне»: http://promo.okko.ua

Поділитись