100 комплектів літніх шин розіграно серед клієнтів «ОККО»
10.04.2014

100 комплектів літніх шин розіграно серед клієнтів «ОККО»


Мережа АЗК «ОККО» підбила підсумки акції «Вигравай надійні шини на якісному пальному», подарувавши 100 своїм клієнтам комплекти добротних літніх шин GoodYear. Повний перелік переможців опубліковано за посиланням. Водночас до 15 квітня ще триває миттєвий розіграш 10 тисяч комплектів шинних чохлів.

«Свої акції мережа «ОККО» завжди продумує таким чином, щоб клієнти отримували цікаві винагороди саме тоді, коли вони є найбільш потрібними. Тож саме в  період «перевзування» автівок ми даруємо нашим  клієнтам надійні літні шини, - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Ми турбуємося і про комфорт, і про безпеку водіїв в дорозі, а з такими шинами вони почуватимуться впевнено за будь-яких умов».

Як уже повідомлялося, за умовами акції шанс на виграш комплектну літніх шин отримував кожен, хто в період з 1 лютого по 31 березня придбав на «ОККО»  5 х 20 літрів пального Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 ЄВРО, ДП ЄВРО, А-92 ЄВРО чи газу (СПБТ) і пред’явив при цьому картку учасника програми FISHKA. Натомість миттєвий розіграш 10 тисяч комплектів шин продовжується до 15 квітня. Можливість виграти один із цих комплектів має кожен, хто заправить з карткою FISHKA 20 чи більше літрів пального на АЗК «ОККО». У разі миттєвої перемоги на касовому чеку та чеку принтера лояльності буде надруковано повідомлення про виграш. Тож клієнтам варто перевіряти свій чек щоразу після візиту на АЗК «ОККО».

Поділитись