15-те VOLVO від «ОККО» поїхало на Кіровоградщину
11.09.2017

15-те VOLVO від «ОККО» поїхало на Кіровоградщину

У суботу, 9 вересня, на стадіоні «Арена Львів» відбувся фінальний розіграш в рамках акції «Вигравай авто або знижку на пальне». 15-те – ювілейне VOLVO V40 Cross Country у напруженій боротьбі на футбольному полі виборов 24-річний Вадим Таран з смт Новоархангельськ Кіровоградської області.

До фіналу змагань Вадим пройшов разом з Юрієм Ляховичем із села Страшевичі, що на Старосамбірщині, але удача усміхнулась саме Вадиму, який з першої спроби поцілив у найменші ворота. Переможець зізнався, що футболом ніколи особливо не захоплювався, а до змагань просто наполегливо готувався разом з братом.

Вересневий розіграш авто поставив крапку в акції, яка тривала у мережі АЗК «ОККО» понад рік. Акція «Вигравай авто або знижку на пальне» була знаковою не лише тому, що мережа розіграла 15 висококласних автомобілів і тим самим ощасливила 15 українських сімей, але й тим, що вона була безпрограшною. Кожен, хто виконав умови, отримував подарунок – знижку на пальне до 5 грн/л!

«Ця акція була дуже важливою для нас, адже крім позитивних емоцій і подарунків, вона зачіпала дещо важливіші речі. Ми надавали лише шанс, а от перемога на 100% залежала від самих учасників, їх наполегливості та віри в свої сили! Коли ми спілкувались з переможцями, вони розповідали неймовірні історії про те, як готувались до змагань, дехто навіть виготовляв собі копію найменших воріт і возив їх з собою, щоб тренуватись у будь-яку вільну хвилину. Така наполегливість однозначно вартує винагороди», – коментує маркетинг-директор мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.  

Акція закінчилась, але це не означає, що «ОККО» зупиниться на досягнутому. З 1 вересня вже стартувала нова акція «Персональні знижки». Тим часом у мережі вже працюють над тим, щоб запустити щось новеньке, що даруватиме клієнтам ще більше вражень і позитивних емоцій.

Поділитись