15 VOLVO для українських водіїв: «ОККО» продовжує свою топ-акцію
29.05.2017

15 VOLVO для українських водіїв: «ОККО» продовжує свою топ-акцію

«ОККО» вкотре продовжує свою головну акцію «Вигравай авто або знижку на пальне» – цього разу до кінця літа. А це означає, що загалом в межах акції серед українських водіїв-клієнтів «ОККО» буде розіграно вже 15 автомобілів VOLVO. Ну і, звісно, куди ж без приємних бонусів? Навіть якщо вам не пощастило витягнути на АЗК карточку з написом «АВТО», ви неодмінно отримаєте знижку на пальне, яка ховається у кожній картці під захисним покриттям.

Додатковим шансом позмагатись за VOLVO є участь у тематичній Facebook-активності. Таку можливість має кожен клієнт мережі АЗК. Для цього достатньо запостити у Facebook фото з акційною карткою на знижку від «ОККО» та чеком за покупку пального. Розмір знижки не має значення – важлива лише удача. Повністю ознайомитися з правилами Facebook-активності можна тут – http://bit.ly/2rf5Jaj.

«Продовжуючи нашу акцію до кінця літа, ми збільшимо кількість розіграних автомобілів VOLVO до 15-ти. Уявіть собі, 15 новеньких, стильних та сучасних хетчбеків, виграти один з яких можна дуже просто, – коментує директор департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Частина з них вже їздить по Україні, ще два будуть розіграні на початку червня, і ще три – до кінця літа. Чому ми знову і знову продовжуємо нашу акцію? Бо нашим клієнтам не набридає вигравати новенькі автомобілі і знижки на якісне пальне, а ми в мережі «ОККО» переконані, що українці достойні їздити лише на найкращому».

З кожним місяцем безпрограшна акція від «ОККО» не перестає нарощувати популярність серед клієнтів мережі. За цей час уже розіграно 10 стильних хетчбеків та подаровано клієнтам мільйони знижок на пальне. VOLVO V40 Cross Country від «ОККО» вже прикрашають вулиці Києва, Трускавця, Борисполя, Кропивницького, Хмельницького, Чернівців, Кам’янця-Подільського, Миколаєва, Коломиї та Білгород-Дністровського. А після розіграшу, який відбудеться 3 червня, до них приєднаються ще 2 міста.

Детальні правила акції «Вигравай авто або знижку на пальне»: http://promo.okko.ua

Поділитись