27 квітня у мережі «ОККО» пройде щорічна корпоративна Акція солідарності
26.04.2013

27 квітня у мережі «ОККО» пройде щорічна корпоративна Акція солідарності

Щороку у мережі АЗК «ОККО» під час травневих свят проходить корпоративна Акція солідарності. У цей день волонтери з офісів Компанії – менеджери та управлінці різного рівня виходять на АЗК «ОККО» по всій Україні, аби провести власний вихідний день на заправці, пліч-о-пліч з працівниками заправок, обслуговуючи наших клієнтів.

Акція була започаткована у 2008 році і з того часу щороку приводить на заправки кілька сотень волонтерів. Ініціатива є надзвичайно повчальною та продуктивною. Адже для того, аби приступити до роботи на АЗК, працівники проходять різноманітні інструктажі з техніки безпеки, посадових обов’язків, стандартів обслуговування у мережі «ОККО» тощо. Спільна робота в рівних умовах єднає колектив, створює нагоду для обміну інформацією та враженнями, а набутий упродовж Акції солідарності досвід знаходить своє продовження у нових проектах та іноваційних рішеннях, що впроваджуються на наших заправках, у магазинах та ресторанах.

Цьогоріч до участі в Акції солідарності зголосилося близько 300 волонтерів, що працюватимуть на  184-х АЗК «ОККО» у різних куточках країни. Менеджери та управлінці працюватимуть пістолетчиками, готуватимуть каву та хот-доги, обслуговуватимуть клієнтів у магазинах та долучаться до передвеликодньої толоки, що проходитиме 27 квітня по всій мережі АЗК «ОККО».

Поділитись