6 автомобілів – у подарунок від «ОККО»
01.03.2013

6 автомобілів – у подарунок від «ОККО»

1 березня мережа АЗК «ОККО» вручила ключі від шести нових автомобілів своїм клієнтам – переможцям акції «Вигравай Volkswagen на імпортному пальному». Підсумки акції було підбито ще взимку, але урочисту церемонію вручення символічно запланували на  перший день весни.

За словами керівника департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василя Дмитріва, участь у цій акції узяло понад півмільйона автомобілістів.  До шести учасників акції фортуна виявила найбільшу прихильність: їм пощастило виграти авто Volkswagen  Jetta. Крім того, приблизно кожен 20-й учасник акції отримав заохочувальні призи від мережі «ОККО». «Але навіть ті, хто не здобув авто, чи не здобув іншого приза, все одно залишилися у виграші, – зазначив Василь Дмитрів, – бо вони заправилися якісним пальним, яке дає додаткові економічні вигоди, яке дозволяє збільшити пробіг і термін експлуатації автомобіля».  Водночас проведена акція довела, що шанс на виграш  має кожен клієнт «ОККО». Для цього треба регулярно заправлятися на АЗК мережі, бути зареєстрованим власником картки FISHKA, мати дрібку удачі і вірити в себе. Тим більше, що зовсім скоро у мережі «ОККО» стартує нова цікава кампанія з розіграшем автомобілів.

Як уже було повідомлено, власниками нових автівок за підсумками акції «Вигравай Volkswagen на імпортному пальному» стали аж троє одеситів - Світлана Шундер, Вадим Савицький та Ірина Хоменко, а також Віталій Климчук з Чернівецької області, Марія Михайлович – зі Львівської, Анатолій Шаблій – з-під Києва. 1 березня разом із ключами від автомобіля кожен із них отримав у подарунок ще й 30 літрів пального Pulls95 від мережі «ОККО». А страхова компанія «Універсальна» подарувала переможцям «автоцивілку» й сертифікати на знижку за страхові послуги.

«Емоції мене просто переповнюють, - сказала під час церемонії вручення ключів Ірина Хоменко. – Я вперше опинилася в такій ситуації. Уперше отримала такий великий виграш. Хочу щиро побажати усім  відчути бодай раз у житті такі емоції». «Я на «ОККО» заправляюся віддавна й постійно, - згадує ще одна переможиця Марія Михайлович. – Тож і в останній акції  зробила декілька спроб, перш ніж пощастило виграти авто. Проте навіть зараз, тримаючи в руках ключі від машини, переконую себе, що це насправді відбулося зі мною».

На завершення урочистостей представники мережі АЗК «ОККО» ще раз привітали переможців, побажавши прихильної долі, добрих доріг, зеленого світла. «А ми зі свого боку обіцяємо  й надалі твердо дотримуватися тих принципів, які декларуємо: якісне пальне, якісний сервіс, якісні акції, якісні партнери», – запевнив  керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

Нагадуємо, що акція «Вигравай Volkswagen на імпортному пальному» проходила на всіх автозаправних комплексах мережі «ОККО» з  1 листопада по 31 грудня 2012 року. Її учасником автоматично ставав кожен, хто заправився на 25 чи  більше  літрів  пального, й пред’явив при розрахунку на касі картку FISHKA. Після цього клієнт отримував спеціальну призову картку, на якій було розграфлено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Щоб виграти автомобіль, потрібно було стерти покриття саме з тих 7 клітинок, де під захисним покриттям було зображено символ авто.

Поділитись