6 клієнтів мережі «ОККО» виграли Volkswagen Jetta
04.02.2013

6 клієнтів мережі «ОККО» виграли Volkswagen Jetta

Упродовж січня підтверджено ще три виграші автомобілів у рамках  акції «Вигравай Volkswagen Jetta на імпортному пальному», яку проводила мережа АЗК «ОККО». Таким чином, щасливими власниками нових автомобілів стало аж 6 клієнтів мережі. Це Світлана Шундер з Одеси, Віталій Климчук з Чернівецької області та Вадим Савицький з Одеської області, про котрих повідомлялося раніше, а також Марія Михайлович (селище Славське, Львівська обл.), Анатолій Шаблій (селище  Глеваха, Київська обл.) та Ірина Хоменко (знову ж таки – Одеса). 

Акція «Вигравай Volkswagen  Jetta на імпортному пальному» проходила на всіх автозаправних комплексах мережі «ОККО» з  1 листопада по 31 грудня 2012 року. Її учасником автоматично ставав кожен, хто заправився на 25 чи  більше  літрів  пального, й пред’явив при розрахунку на касі картку FISHKA. Після цього клієнт отримував спеціальну призову картку, на якій було розграфлено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Щоб виграти автомобіль, потрібно було стерти покриття саме з тих 7 клітинок, де під захисним покриттям було зображено символ авто.

«Ми вітаємо переможців і дякуємо усім, хто взяв участь у цій акції, - каже керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. – Акція виявилася дуже популярною, адже кожен наш клієнт міг переконатися, що 7 клітинок із зображенням авто є у кожній картці, і що шанси на виграш реальні та є в кожного. Зрештою, 6 виграних авто –  промовисте  підтвердження цьому». Самі переможці теж наголошують, що в акції їм найбільше імпонували її чесність, усвідомлення того, що все залежить тільки від тебе і твоєї удачі. «Для нас, для нашої  сім’ї – це велике диво, бо це наш перший виграш у житті, і насправді реальний, і насправді чесний», -  зазначила найперша переможиця акції Світлана Шундер.

Найближчим часом усім шести переможцям акції «Вигравай Volkswagen Jetta на імпортному пальному» буде вручено ключі від нових автомобілів.  А мережа АЗК «ОККО» у 2013 році продовжить тішити своїх клієнтів високоякісним пальним та сервісом, а також новими цікавими акціями. 

Поділитись