7 хот-догів за 3 хвилини – рекорд чемпіонату АЗК «ОККО» з приготування хот-догів
19.12.2012

7 хот-догів за 3 хвилини – рекорд чемпіонату АЗК «ОККО» з приготування хот-догів

14 грудня відбувся Перший всеукраїнський чемпіонат з майстерності приготування хот-догів у мережі АЗК «ОККО». За першість і цінні призи змагалися люди, які роблять це професійно – 21 продавець-консультант закладів «Hot cafe» з 9 областей України. Загалом чемпіонат тривав 6 годин. Сумарно  конкурсанти приготували 124 хот-доги. Рекорд зі швидкості встановила  Наталія Полянська, працівниця  АЗК «ОККО» у місті Костянтинівка Донецької області, яка упродовж 3 хвилин приготувала 7 хот-догів. Вона ж і стала переможницею турніру.

Чемпіонат з майстерності приготування хот-догів  відбувався у два етапи. До першого з них (півфіналу) потрапило по одному представнику від 21 АЗК, що показали найвищий показник приросту продажів хот-догів. Завданням цього етапу  було одночасне приготування трьох хот-догів. Основні критерії оцінки – швидкість роботи, зовнішній вигляд, смакові властивості та презентація своїх виробів. Журі випало нелегке завдання, бо конкурсанти вражали не лише своєю майстерністю, а й креативним підходом до справи. Віршовані презентації, спеціальні костюми, пошиті до конкурсу, колоритні подарунки зі своїх регіонів – усе це свідчило про серйозні наміри кожного учасника здобути перемогу. До фіналу вийшло  10 учасників.  Із них 6 найкращих отримали грошові винагороди. Ще один учасник чемпіонату здобув приз глядацьких симпатій. Тут уже бралися до уваги не оцінки журі, а гучність аплодисментів і підтримки публіки.

Партнером проведення заходу виступила компанія «Premier Food». За шоу з захопленням спостерігали клієнти мережі «ОККО». Тим більше, що конкурсанти щедро пригощали присутніх щойно виготовленими хот-догами.  Можливо, в майбутньому «ОККО» проводитиме чемпіонати не лише з приготування, а й із поїдання хот-догів.

За словами Оксани Джус, директора з розвитку проекту «Hot cafe», ідея проведення такого чемпіонату полягала у тому, щоб підвищити увагу персоналу – фахівців-консультантів «Hot cafe» на АЗК «ОККО» - до процесу якісного і вправного приготування хот-догів. «На запитання про секрет приготування  смачного хот-дога всі працівники відповідають, що готують їх із любов’ю, - каже Оксана Джус. - Власне на цьому чемпіонаті ми побачили, як це відбувається. Все було емоційно і цікаво, з багатьма приємними несподіванками. Байдужих не було».

Переможниця чемпіонату, Наталія Полянська вважає, що участь у такому змаганні  - це не лише веселе проведення часу, а й стимул працювати ще краще, відточувати свій професіоналізм, ставити перед собою нові цілі і досягати їх. Головну ж запоруку здобутої перемоги вона вбачає у тому, що любить свою роботу. «Хоч я готую хот-доги щодня, - розповідає Наталія Полянська, - але  дуже їх люблю. Чудово знаю, який у них смак і якість. Тому не соромно пропонувати їх клієнтам, бо впевнена, що смачно».

Поділитись