«A la minute» відкрив дитячий майданчик у ресторані на АЗК «ОККО»
06.07.2010

«A la minute» відкрив дитячий майданчик у ресторані на АЗК «ОККО»

1 липня у ресторані «A la minute», розташованому на автозаправному комплексі «ОККО» у селі Ладижинка Черкаської області, відкрито перший в мережі «ОККО» дитячий майданчик.

З нагоди відкриття для дітей, які в цей момент відвідали ресторан разом з батьками, було організовано святкову программу. На відкриття також запросили дітей працівників ресторанів «A la minute» та АЗК «ОККО», що розташовані у селах Фурманка та Ладижинка. Ще одним подарунком для дітей стали виступи клоунів.
Дітки, які були присутні на святі, отримали масу вражень від атракціонів та яскравих м'яких меблів, встановлених на майданчику.

«Комфорт і зацікавлення дітей є важливим аспектом для батьків, які мандрують разом із дітьми, – зазначив Андрій Янчук, директор ТзОВ «Террін». – Тому ми дуже уважно ставимося до наших найменших відвідувачів. Відкриття дитячого майданчика на АЗК у Ладижинці це один з етапів втілення нашої програми, пов'язаної з дітьми. Окрім ігрового майданчика, ми встановили дитячі кріселка, щоб можна було зручно і безпечно посадити малюка за стіл, також плануємо встановити у вбиральнях трасових комплексів пеленальні столики для малюків. До того ж мережа ресторанів «A la minute» завжди пропонує різноманітне та поживне дитяче меню».

Поділитись