Акція «Україна за A la minute»
07.11.2011

Акція «Україна за A la minute»

Мережа ресторанів «A la minute» запрошує до участі в захопливій акції «Україна за A la minute»! Саме ти разом з друзями з інших міст України можеш зібрати всю серію листівок «Колекція нових вражень» в ресторанах «A la minute» і отримати призи – ноутбук, цифровий фотоапарат або планшетний ПК!

 

 

Реєструйся

Для того, щоб стати учасником акції, потрібно зареєструватись – зателефонувати за номером гарячої лінії 0 800 501 101, повідомивши контактні дані (прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефону).

Колекціонуй

Для участі в розіграші головних призів акції потрібно зібрати 27 листівок «Колекція нових вражень» з усіх ресторанів мережі «A la minute». В кожному ресторані в туристичному кутку розміщена індивідуальна листівка ресторану. Кожна листівка повинна бути підкріплена чеком з ресторану (сума чеку значення не має). Для того, щоб зібрати листівки швидше, згадай про друзів та знайомих в інших містах України!

У серії «Колекція нових вражень» представлені листівки: Зимненський монастир, Оконські джерела, Замок Шенборнів, Замок Річарда Левине серце, Ліфт для однієї людини, Памятник Проні Прокопівні та Голохвастову, Рояль в кущах, Монастирище, Унівська лавра, Архітектурний ансабль вулиці Вірменської, Італійський дворик, Стільсько, Сколівські бескиди, Розгірче, Дім з атлантами, Музей якорів, Сад скульптур, Тещин міст, Диканька, Базальтові стовпи, Купальні св. Анни, Башта Стефана Баторія, Шпола, Чигирин, Козацький хутір Галушківка, Фортеця Кодак, Турецька площа. 

Отримуй приз

Зібрані листівки разом з чеками учасник акції повинен передати до найближчого ресторану «A la minute» в будь-який час до закінчення акції. 19 грудня 2011 року серед учасників, які зібрали всю «Колекцію нових вражень» будуть розіграні цінні призи* – ноутбук, цифровий фотоапарат та планшетний ПК.

*Визначення переможців Акції відбудеться шляхом таємного жеребкування серед усіх учасників акції, які допускаються до визначення переможців. Призи можуть відрізнятись від зображених в рекламних матеріалах.

Акція триває з 07 листопада 2011 року до 17 грудня 2011 року.
Результати акції будуть оприлюднені: 19 грудня 2011 року.

Офіційні правила

Акція діє в мережі ресторанів «A la minute» по всій території України.
З результатами акції можна буде ознайомитись на сайті www.okko.ua та за телефонами гарячої лінії 0 800 501 101.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільного згідно з тарифом твого оператора.

 

Поділитись