Акція від «ОККО» побила рекорди популярності
21.11.2014

Акція від «ОККО» побила рекорди популярності

У мережі АЗК «ОККО» достроково завершилася акція «Авто у кожній картці», бо за півтора  місяця клієнти розібрали увесь запас призових карток. Водночас процес видачі призів триває і з кожним днем зростає кількість переможців.  

 

У компанії на перевірці перебуває декілька карток, що претендують на виграш головного призу - автомобіля Volvo V40 Cross Country. Якщо така картка є у Вас, зверніться, будь ласка, до 10 грудня на Гарячу лінію «ОККО» - 0 800 501 101.

 

За оцінками департаменту маркетингу «ОККО», акція «Авто у кожній картці» виявилася найбільш популярною з-поміж усіх, які проводила мережа в останні роки.  Майже 70 тисяч клієнтів вже отримали знижки на пальне в обсягах  від 10 копійок до 1 гривні за літр. Причому перелік переможців продовжує розширюватись, оскільки звернутися на «ОККО» за своїм виграшем – знижкою на пальне – можна  до 31 грудня 2014 року включно.

 

Особливість акції «Авто у кожній картці» полягала в тому, що клієнт міг отримати право на виграш миттєво, вдало стерши захисне покриття на спеціальній призовій картці. Таку картку отримував кожен, хто заправив на АЗК «ОККО» 25 літрів якісного пального і пред’явив при розрахунку картку FISHKA. Щоб претендувати на головний приз - Volvo V40 Cross Country, потрібно було відкрити 8 клітинок з веселим  «смайликом», не пошкодивши захисне покриття всіх решти віконечок.

 

А поки триває видача призів за результатами завершеної акції, на АЗК мережі «ОККО» уже стартувала нова. Її учасники мають змогу отримати знижки на пальне у розмірі 50 копійок за літр  у період з  18 листопада 2014 року до 20 січня 2015 року. Власники ж карток MasterCard або Maestro можуть  збільшити знижку до 70 копійок  за літр. Про деталі нової акції можна дізнатися тут.

Поділитись