Акція «Вигравай VOLVO V40* на якісному пальному ОККО»
26.03.2013

Акція «Вигравай VOLVO V40* на якісному пальному ОККО»

26 березня 2013 року у мережі АЗК «ОККО» стартує акція «Вигравай VOLVO V40 на якісному пальному ОККО»! Кожен клієнт, який під час акції заправить авто на 25 і більше літрів пального Pulls 95, Pulls Diesel, А-95 ЄВРО, ДП ЄВРО, А-92 ЄВРО, А-80 чи газу (СПБТ) одним чеком, автоматично отримає шанс виграти  один з трьох автомобілів VOLVO V40. При розрахунку за пальне потрібно використати картку FISHKA і бути зареєстрованим учасником цієї програми.

Щоб збільшити шанси на виграш, варто заправляти пальне нового покоління Pulls. Кожні придбані 25 літрів пального Pulls 95 або Pulls Diesel реєструють учасника в акції два рази.

Ще один додатковий шанс дає правильна відповідь на запитання з чека принтера лояльності, який клієнт отримує під час розрахунку за кожні 25 і більше літрів пального.

Чим більша кількість реєстрацій в акції, тим більше шансів на виграш VOLVO V40. Власником автомобіля може стати кожен!

Якщо у Вас ще нема картки FISHKA, ви можете отримати її на АЗК «ОККО», зареєструватися до 30 квітня учасником програми лояльності і встигнути взяти участь у визначенні переможців акції.

Акція триває з 26 березня до 31 травня 2013 року.

Результати акції будуть оприлюднені 6 червня 2013 року.

Детальніше про умови акції  

* Вольво Ві 40. Під винагородою вважається можливість придбати автомобіль за акційною ціною 1 грн. Зовнішній вигляд акційних винагород може  відрізнятися від зображених у рекламних матеріалах. 

Поділитись