Акція «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!»
28.04.2012

Акція «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!»

1 травня 2012 року у мережі «ОККО» стартує акція «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60!». Кожен клієнт – зареєстрований учасник програми лояльності FISHKA, який під час акції назбирає на своїй картці FISHKA 2500 балів за пальне Pulls 95 або Pulls Diesel, автоматично отримає шанс виграти автомобіль VOLVO XC60. Акція триватиме до 30 червня. Переможця буде названо 3 липня. Якщо у вас ще нема картки FISHKA, ви можете отримати її на АЗК «ОККО», зареєструватися до 29 травня учасником програми лояльності і встигнути взяти участь у розіграші.

 Щоб підвищити свої шанси на виграш, достатньо частіше заправлятися пальним марки Pulls.  Чим більше балів, кратних 2500, нарахованих за пальне Pulls, назбирається  на картці FISHKA в період акції,  тим вища ймовірність перемоги. Так, якщо у вас на рахунку  є 2500 балів за Pulls 95 або Pulls Diesel, ви будете зареєстровані один раз як учасник розіграшу, 5000 балів – два рази і т.д.

Нагадаємо, що за пальне Pulls нараховуються подвійні бали. Таким чином, клієнти, які його обирають, не лише збільшують власні шанси на виграш нового VOLVO XC60, а й швидше накопичують бали на картку FISHKA. Усі накопичені в період акції бали можна без застережень обмінювати на винагороди з каталогу FISHKA. Під час розіграшу вони обов’язково будуть враховані незалежно від того, чи були обміняні на товари, чи ні.

Окрім головного призу, серед учасників акції, які наберуть 2500 і більше балів за пальне Pulls 95 або Pulls Diesel, буде розіграно 1000 радіокерованих моделей автомобіля VOLVO ХС60.

Деталі акції ТУТ

Pulls 95 – це пальне нового покоління від мережі АЗК «ОККО», яке походить з нафтопереробних заводів ORLEN LIETUVA (Литва), ORLEN (Польща), MOL (Угорщина) та MOZYR OIL REFINERY (Білорусь) і відповідає вимогам найвищих на сьогодні стандартів якості – EN 228:2008 та ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості», екологічним нормам Євро 5. Детальніше про Pulls 95 читайте ТУТ.

Pulls Diesel – це пальне нового покоління від мережі АЗК «ОККО», яке походить з нафтопереробних заводів ORLEN LIETUVA (Литва), MOZYR OIL REFINERY (Білорусь) та NAFTAN (Білорусь) і відповідає вимогам найвищих на сьогодні стандартів якості – EN 590:2004 та ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості», екологічним нормам Євро 5. Детальніше про Pulls Diesel читайте ТУТ.

Поділитись