Акціями «Концерну Галнафтогаз» зацікавились інвестори в Німеччині
01.12.2006

Акціями «Концерну Галнафтогаз» зацікавились інвестори в Німеччині

29 листопада у Франкфурті завершився Німецький інвестиційний форум (German Equity Forum). З ініціативи Deutsche Borse AG, RG Securities AG і "Конкорд Капітал" (Київ), як вже зазначалося в пресі, другий день форуму – 28 листопада, був присвячений Україні. Івестиційні можливості вітчизняного ринку представляли сім українських компаній України, серед яких «Концерн Галнафтогаз», який представляли Василь Даниляк, виконавчий директор «Універсальної інвестиційної групи» та Андрій Худо, директор з інвестицій «УІГрупи».
«Це перший раз коли ми презентували ВАТ «Концерн Галнафтогаз» в Німеччині і слід відзначити інтерес з боку місцевих інвесторів до нашої компанії зокрема, і України вцілому, – говорить Андрій Худо, директор з інвестицій «Універсальної інвестиційної групи. – Компанії, які проведуть першими IPO на Франкфуртській біржі мають шанс здійснити це достатньо успішно. Окремо хочемо подякувати організаторам форуму та компаніям які просувають ідею залучення капіталу через механізм продажу капіталу – Франкфуртській біржі, RG Securities AG та Конкорд капітал. Все було проведено на високому рівні».
Окрім «Концерну Галнафтогаз» на Форумі відбулись презентації ВАТ "Чернігівське хімволокно", ТОВ "Фірма "ТММ", (Київ), корпорація "Мілкіленд" та інших українських компаній.

Німецький інвестиційний форум є одним з найпотужніших в Європі. Цьогорічний Форум є вже десятим. Серед його учасників є інституційні інвестори, представники банків, професійні управлінці, аналітики, ділова преса.

Поділитись