Акцію «Вигравай авто або знижку» від мережі «ОККО» продовжено
31.10.2016

Акцію «Вигравай авто або знижку» від мережі «ОККО» продовжено

«ОККО» продовжує акцію «Вигравай авто або знижку на пальне» до 31 січня 2017 року. Акція стартувала в мережі АЗК на початку літа і впродовж п’яти місяців не лише не втрачає, а й нарощує популярність серед клієнтів. Понад 60 тисяч водіїв отримали знижки на якісне пальне від 3 до 5 грн/л, а четверо, здобувши перемогу в незвичному футбольному змаганні, вже стали власниками новеньких автомобілів Volvo V40 Cross Country (до речі, змагання за п’ятий автомобіль відбудуться вже цієї суботи, 5 листопада, на стадіоні «Арена Львів»).

«Що спонукає нас вже вдруге продовжувати цю акцію? Перш за все, вона б’є рекорди популярності серед наших клієнтів, адже у неї є дуже приємна особливість – кожен учасник у виграші. Крім того, дуже емоційний футбольний івент, куди приїжджають учасники з усієї України, дає нам змогу ближче познайомитись з нашими клієнтами і подарувати їм незабутні емоції, ще більше якісного пального ну і, звісно, чудові автомобілі Volvo, адже українці достойні їздити на найкращому», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. 

Безпрограшна акція триватиме на «ОККО» до кінця січня. Щоб стати її учасником, необхідно заправити від 15 л будь-якого пального (крім метану) із зареєстрованою карткою Fishka і витягнути з барабану акційну картку. Клієнт миттєво дізнається про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі. Детальні правила акції – тут: http://promo.okko.ua/

Поділитись