Антонов провів майстер-клас у Львівській бізнес-школі
28.10.2008

Антонов провів майстер-клас у Львівській бізнес-школі

Майстер-клас на тему «Від підприємницької ідеї до системного бізнесу» провів у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) голова наглядової ради ВАТ «Концерн Галнафтогаз» і президент «Універсальної інвестиційної групи» Віталій Антонов. Про це повідомляє прес-служба ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

Слухачі бізнес-школи мали змогу з перших вуст почути історію становлення Антонова як бізнесмена, етапи розвитку бізнесів та засади, на яких розвивалась група. 

Як зазначив Віталій Антонов, для побудови успішного системного бізнесу ключовим є бажання та вміння створити сильну та дієздатну команду топ-менеджерів.  

«Якщо власник не боїться залучати до цієї команди людей, сильніших за себе, у яких він зможе чогось навчатись, ймовірність його персонального успіху та успіху його бізнесу суттєво зростає», - зауважив бізнесмен. 

Відповідаючи на запитання про світову фінансову кризу, Віталій Антонов зазначив, що в такі моменти бізнес отримує нагоду заглянути в самого себе. «Це добра нагода для наймудріших компаній подивитись на свою внутрішню якість. У той момент, коли шалені темпи зростання економіки та ринків, які спостерігались впродовж останніх років, дещо сповільнилися, бізнес повинен переосмислити свою результативність та ефективність і відібрати зерно від полови», - вважає В.Антонов.

«Нам було подвійно приємно організовувати цей майстер-клас, – зазначила директор LvBS Софія Опацька. – Віталій Антонов, окрім того, що є успішним бізнесменом, успішною людиною, він ще є співзасновником нашої бізнес-школи. Більшість компаній, які є нашими партнерами, клієнтами, членами спільноти Бізнес-школи, зараз перебувають на шляху до побудови та становлення саме системних та життєздатних у довгій перспективі організацій. Львівська бізнес-школа УКУ співпрацює з бізнесом, який цінує якість, є мислячим і прямує до успіху на ринку. Саме в цьому контексті я вважаю, що виступ Віталія Антонова був дуже важливим для наших слухачів».

Львівська бінес-школа УКУ щомісяця організовує події різного формату (майстер-класи успішних в Україні та світі підприємців, топ-менеджерів, діячів культури; кафе-семінари; розгляд кейсів) для спілкування бізнес-спільноти, а також залучає до цих подій владу, громадські та освітні організації. 

Поділитись