Apple Pay безкоштовно заправить кавою на ОККО
17.07.2018

Apple Pay безкоштовно заправить кавою на ОККО

З 17 липня українські користувачі платіжного сервісу Apple Pay зможуть отримати бонусну каву, щоразу оплачуючи за допомогою iPhone або iWatch заправку свого авто в мережі АЗК ОККО. Як повідомили в ПриватБанку, клієнти якого першими і єдиними в Україні можуть платити Apple Pay, єдина умова такої спільної акції з ОККО – безконтактна оплата не менше 15 літрів будь-якого виду пального.

"Вже майже два місяці в Україні власники iPhone та карток ПриватБанку відкривають для себе нові привілеї оплати через Apple Pay, а зараз ми відкрили цей магічний сервіс клієнтам всіх українських банків, – зазначив керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. – Все більше наших партнерів, таких як мережа автозаправних комплексів ОККО, підключаються до глобального тренду заохочення безконтактних платежів і передових інновацій".

Цифровий бонусний штрих-код на чашку кави або чаю за оплату Apple Pay "прилетить" на смартфон клієнта відразу ж після проведення оплати. Варто лише пред'явити на касі отриманий штрих-код, і можна починати готувати каву. Спільна акція ПриватБанку та ОККО триватиме до 17 вересня, тому якщо клієнт захоче скористатися бонусом пізніше, штрих-код можна буде знайти в додатку Приват24 в розділі "Дисконт".

"ОККО – це вже давно не тільки про заправку пальним. Це про сервіс, який випереджає очікування, впроваджує інновації, слідує сучасним трендам і створює їх, – коментує маркетинг-директор мережі ОККО Василь Дмитрів. – Наші клієнти – це прогресивні сучасні люди, які цінують зручність і швидкість у всьому. Подібними акціями ми в свою чергу підтримуємо і заохочуємо такі їх прагнення".

Нагадаємо, 17 травня 2018 року власники карток, випущених ПриватБанком, першими в Україні отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним платіжним інструментом. Apple Pay дозволяє розраховуватися за покупки з iPhone SE, iPhone 6 і більш пізніх моделей, а також з Apple Watch.

Поділитись