Арктичний дизель на «ОККО» ще морозостійкіший: не замерзає до -40°С
28.12.2017

Арктичний дизель на «ОККО» ще морозостійкіший: не замерзає до -40°С

Для того, щоб морози не застали зненацька, мережа АЗК «ОККО» заздалегідь потурбувалася про арктичний дизель на своїх АЗК. Напередодні новорічних свят на 251 автозаправному комплексі у всіх регіонах України з’явилося особливо морозостійке дизельне пальне Pulls Diesel Арктика. Цьогоріч у нього особлива характеристика – він не замерзає при температурі до -40°С*.

Заправляючись дизельним пальним зимових марок, водії уникають однієї з найбільших сезонних проблем – парафінізації ДП у паливній системі, а арктичний клас забезпечує швидкий запуск і надійну роботу авто навіть за максимально низьких температур у наших широтах. Крім того, мийні й захисні компоненти, що є у складі Pulls Diesel Арктика, допомагають очистити паливну систему від шкідливих нагароутворень та збільшити експлуатаційний ресурс і потужність двигуна.

«ОККО турбується, щоб кожен водій, заправивши своє авто, почувався максимально впевнено і безпечно. Взимку, коли погодні умови ускладнюються і можуть різко змінюватися, особливо важливо, щоб у баку було саме зимове пальне. Тож мережа «ОККО» завжди  завчасно організовує доставку зимових видів пального на свої АЗК, зокрема й ДП арктичних марок. Цього року морозостійкість Pulls Diesel Арктика стала ще вищою – він не замерзає при температурі до -40°С, щоб усі наші клієнти були максимально впевнені за кермом свого авто у будь-яку погоду», – розповідає керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів.

Нагадаємо, що з настанням зимового періоду все пальне на АЗК «ОККО» – виключно зимових марок, в тому числі бензини та автомобільний газ. Зимове пальне у баку полегшує холодний старт автомобіля, підвищує його маневреність та забезпечує стабільну роботу двигуна.

*Фактична гранична температура фільтрованості дизельного пального, яке реалізується на конкретному АЗК «ОККО», вказана в паспорті якості цього нафтопродукту.

Поділитись