Асоціацію України з ЄС потрібно закріпити реальними кроками – віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк
01.12.2014

Асоціацію України з ЄС потрібно закріпити реальними кроками – віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк

Підписання угоди про асоціацію з ЄС  - це тільки початок інтеграції України в європейський простір. Реальний результат залежатиме від кроків із імплементації цієї угоди. Таку думку висловив під час виступу на XIV  Міжнародному економічному форумі у Львові віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк.

 

За його словами, угода про асоціацію – це воля двох сторін: і наших європейських партнерів, і українського народу в особі влади, яка його репрезентує, тому важливо не змарнувати нинішній шанс. Одним із першочергових імплементаційних заходів, як вважає Василь Даниляк, повинна стати децентралізація повноважень між Києвом і регіонами, в тому числі й у частині управління фінансовими потоками. «На місцях мала б залишатися значно більше частина податків, ніж зараз, коли їх частка становить тільки 5%», -  сказав віце-президент «Концерну Галнафтогаз».

 

XIV Міжнародний економічний форум у Львові відбувся 27-28 листопада за участю представників центральної й регіональної влади, українського бізнесу, іноземних інвесторів, громадських лідерів. Ключова тематика форуму – стратегія розвитку країни і регіонів на період до 2020 року. «Концерн Галнафтогаз» виступив головним партнером цієї події.

Поділитись