Атлети завітали до Хмельницького
01.09.2008

Атлети завітали до Хмельницького

Піcля цьогорічних відвідин Івано-Франківська та Житомира богатирський турнір на призи Василя Вірастюка завітав до подільського краю – до Хмельницького. Головною метою турніру, який за традицією проходить за підтримки мережі АЗС «ОККО», є пошук та підготовка перспективного резерву для збірної команди України зі стронгмену. Як зауважив організатор турніру Василь Вірастюк, найкращим тренуванням для атлетів є нові старти, під час яких у конкурентній боротьбі визначаються найсильніші. А для того, щоб українці могли повернути собі втрачений цього року титул «Найсильнішої нації світу», потрібні атлети, які можуть гідно конкурувати з основними збірниками.

У першій вправі турніру «пул-пуш» на лідерські позиції зазіхнув Денис Ільченко. Він впевнено виштовхав своїх суперників за межі майданчика. Одразу захопивши першість, атлет не залишив суперникам шансів і у другому виді змагань – тязі автомобіля: бензовоз «ОККО» вагою 8,4 тон на відстань 15 м Денис протягнув усього за 19,97 с.!

До двох фінальних вправ особливо пильно поставився Геннадій Данілов, який щосили намагався наздогнати Ільченка. Представник Черкас переміг в обертанні 360-кілограмового колеса, виконавши цю вправу за 18,82 с., Ільченко став другим.
В останній вправі Данілов знову випередив Ільченка. Однак, перемога у двох останніх видах дозволила Геннадієві Данілову посісти лише друге місце. А переможцем став Денис Ільченко, який у підсумку набрав 34 бали.

Усім учасникам турніру було вручено подарунки та почесні дипломи від Василя Вірастюка та мережі «ОККО».

Поділитись