Авто у кожній картці знову на АЗК «ОККО»
01.07.2013

Авто у кожній картці знову на АЗК «ОККО»

1 липня 2013 року у мережі автозаправних комплексів «ОККО» стартувала нова акція, під час якої кожен клієнт, що заправить своє авто пальним Pulls понад 25 літрів з карткою FISHKA, отримує можливість виграти автомобіль VOLVO XC60.

Кількість авто не обмежена!

Оператор видасть Вам призову картку, на якій зображено 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Потрібно стерти покриття з будь-яких 7 полів на власний розсуд. Дізнатися про те, пощастило чи ні, можна миттєво. Якщо у кожному зі стертих полів зображено символ автомобіля, то це дає право на отримання винагороди - VOLVO XC60.

Абсолютно у кожній призовій картці є автомобіль. Переконатися у цьому можна, повністю стерши захисне покриття. Проте, якщо стерто чи пошкоджено більш як 7 полів, картка вважається такою, яка не дає права на отримання головної винагороди.

Обираючи пальне марки Pulls та заправляючись частіше, клієнти не лише збільшують свої шанси на виграш нового VOLVO XC60, їм ще й нараховуються подвійні бали на картку FISHKA. Усі накопичені в період акції бали можна без застережень обмінювати на винагороди з каталогу програми FISHKA. Якщо у Вас ще нема картки FISHKA, ви можете отримати її на АЗК «ОККО», зареєструватися учасником програми лояльності і встигнути взяти участь в акції. Термін реєстрації – 21 день.

Акція триватиме 3 місяці  - до 30 вересня 2013 року.

Офіційні умови акції ТУТ

* Вольво ІксСі60. Під винагородою вважається можливість придбати автомобіль за акційною ціною 1 грн. Зовнішній вигляд акційної винагороди може  відрізнятися від зображеної у рекламних матеріалах. 

Поділитись