Автолюбителі України проти неякісного пального
15.10.2010

Автолюбителі України проти неякісного пального

15 жовтня у Києві закінчився Всеукраїнський автопробіг проти неякісного пального. Акція розпочалася 9 жовтня. Шляхами України проїхали кількадесят автолюбителів, які засвідчили прагнення заправлятися якісним пальним європейського стандарту. Учасники автопробігу завітали до Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова та Луцька.

Фінішував пробіг у Києві. Його перебіг та підсумки було підбито на прес-конференції з представниками українських компаній-нафтотрейдерів у прес-центрі інформагентства УНІАН. Від мережі «ОККО» на прес-конференції виступила начальник відділу контролю якості Алла Євгенівна Сидорович.

«Наша Компанія вже протягом останніх 3-ох років реалізує через мережу АЗК «ОККО» високооктанові бензини і дизельне пальне виключно за новими ДСТУ підвищеної якості. Мережа АЗК «ОККО» готова до співробітництва щодо контролю за якістю пального як з Держстандартом, Захистом прав споживачів, так і з громадськими організаціями.

Ми переконані, що в Україні можна навести лад із якістю пального. Для цього повинні діяти єдині стандарти якості пального по всій території України без жодних винятків і преференцій. Ці стандарти повинні бути ідентичними до європейських. Другою необхідною умовою є ефективний контроль за виробництвом та реалізацією пального. Чіткий, зрозумілий і однозначний», – зазначила Алла Сидорович.

Поділитись