Автомобільне крісло із заглушок для ременів безпеки від ОККО відзначили на міжнародному конкурсі
11.12.2018

Автомобільне крісло із заглушок для ременів безпеки від ОККО відзначили на міжнародному конкурсі

На днях були підведені підсумки конкурсу Partnership for Sustainability Award 2018*, ініційованого Глобальними Договором ООН в Україні. Арт-об’єкт від ОККО, покликаний закцентувати увагу водіїв та пасажирів на необхідності використання ременів безпеки, отримав почесну відзнаку в категорії «Суспільство».

Участь у міжнародному конкурсі брали проекти, реалізовані у 2017-2018 роках. Здобути перемогу можна було в одній з чотирьох номінацій: «Суспільство», «Планета», «Мир» та «Економічний розвиток». Оцінювало кейси міжнародне журі, до складу якого увійшли представники Мережі Глобального Договору ООН в Швейцарії та Лівані, а також офісу Координатора системи ООН в Україні. Основними критеріями оцінки кейсів був вплив проекту на суспільство, а також наявність співпраці бізнесу з громадськими організаціями чи державними органами задля досягнення спільної мети.

Арт-об’єкт ОККО – автомобільне крісло у натуральну величину, створене з 1 079 заглушок для ременів безпеки – став завершенням всеукраїнської акції «Здай заглушку – обери життя». Покликаний закцентувати увагу водіїв та пасажирів на необхідності постійного використання ременів безпеки, проект об’єднав бізнес, державну структуру та громадську організацію: партнерами ОККО виступили сервісні центри МВС та ГО «Всеукраїнське об'єднання автошкіл».

Побачити незвичну скульптуру вже могли мешканці Києва, а до кінця року матимуть змогу і львів’яни – у територіальному сервісному центрі МВС Львова. Далі ж арт-об'єкт мандруватиме іншими містами країни.

Нагадаємо, що проект «Благаю, пристебнись», у рамках якого й пройшла акція «Здай заглушку – обери життя», стартував із закликом використовувати ремені безпеки і дитячі автокрісла у листопаді 2017 року. Загалом активності проекту охопили більше 3,5 мільйонів українців.

Поділитись