Автопробіг учасників фестивалю «Українське містечко у Вільнюсі» стартував з АЗК «ОККО»
22.11.2013

Автопробіг учасників фестивалю «Українське містечко у Вільнюсі» стартував з АЗК «ОККО»

21 листопада на двох АЗК «ОККО» у Львові і Києві зібралися  учасники фестивалю «Українське містечко у Вільнюсі», аби звідти автоколонами вирушити до литовської столиці, де 28-29 листопада очікується підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Автопробіг відбувається в рамках громадянської кампанії «Я - за Україну в Європі!». Мережа АЗК «ОККО», підтримуючи курс на євроінтеграцію, запропонувала свої автозаправні комплекси, як пункти збору для учасників автопробігу. Працівники «ОККО» почастували в дорогу усіх активістів смачною кавою та хот-догами.

«Ми вже понад 10  років будуємо мережу АЗК «ОККО» за стандартами Євросоюзу – це стосується і  якості пального, і рівня сервісу, і взаємин із суспільством, - каже керівник відділу зв’язків із громадськістю мережі «ОККО» Олесь Пограничний. -  Ми робимо все для того, щоб наші автозаправні комплекси вже зараз ставали територіями євростандартів в Україні. І для нас дуже важливо, що такі євроінтеграційні настрої отримують дедалі потужніший відгук серед українців. Нинішній пробіг доводить, що в країні з’являється все більше людей, готових активно обстоювати  необхідність зближення з Європою».

Фестиваль «Українське містечко у Вільнюсі» має на меті популяризувати національну  культуру й продемонструвати підтримку громадянами України підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Його учасниками будуть популярні  українські виконавці, фольклорні колективи, книговидавці, письменники та журналісти.  23 листопада в рамках заходу  буде вшановано пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, а наступного дня в «містечку» можна буде послухати традиційну й сучасну українську музику, поетичні читання, скуштувати страви української кухні. До українських виконавців під час фестивалю долучатимуться і їхні литовські колеги.  Окрім того, учасники й гості фестивалю зможуть взяти участь у панельних дискусіях  «Європейські цінності для України» та «Цивілізаційний вибір України», прослухати лекції «Українська сучасна культура в контексті європейської культури» і «Вклад України та Литви в становлення європейської цивілізації».

Поділитись