Автозаправний комплекс «ОККО» визнано кращим об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури України 2016 року
19.08.2017

Автозаправний комплекс «ОККО» визнано кращим об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури України 2016 року

АЗК «ОККО»,  відкритий наприкінці минулого року в Києві на  проспекті  Академіка Палладіна, 33, було названо кращим  об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури. До такого висновку дійшло журі конкурсу «Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2016 році». Конкурс щорічно проводиться за ініціативою Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України. Переможців на ньому визначають у 4 номінаціях, одна з яких – об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

АЗК на проспекті Палладіна, 33 – це сучасний багатофункціональний комплекс, де можна заправитися 6 видами високоякісного пального від «ОККО» (бензини Pulls 95, А-95 ЄВРО та А-92 ЄВРО, дизельне пальне Pulls Diesel і ДП ЄВРО, автогаз).  На АЗК працює 10 паливно-роздавальних колонок (одна з яких обслуговує газовий модуль) і 3 каси для розрахунку з клієнтами. Крім того, тут  встановлено чарджер для безкоштовної зарядки електромобілів.

Нова заправка вирізняється великою площею торгового залу (понад 100 квадратних метрів), що дає змогу представити широкий асортимент товарів у магазині й облаштувати простору зону кафе з літнім майданчиком для комфортного відпочинку гостей. У сукупності такий підхід дає водіям можливість швидко і без черг заправитися пальним, зробити необхідні покупки в дорозі, замовити сніданок, випити каву, взяти їжу з собою.

Цей автозаправний комплекс вирізняється сучасним архітектурним вирішенням та стильним дизайном. Перед введенням його в експлуатацію було проведено повний благоустрій території, облаштовано зручні заїзди й виїзди для водіїв, паркувальні місця для вантажівок, пандуси й окремі санвузли для людей з особливими потребами тощо. У 2017 році на цьому АЗК додатково встановлено портативну сонячну електростанцію, робота якої дозволить заощаджувати вичерпні енергоресурси.

Поділитись