АЗК «ОККО» визнана кращою заправкою липня у регіоні СНД – журнал «Современная АЗС»
05.08.2013

АЗК «ОККО» визнана кращою заправкою липня у регіоні СНД – журнал «Современная АЗС»

У липні переможцем традиційного щомісячного конкурсу «АЗС місяця» журнал «Современная АЗС» назвав новий автозаправний комплекс «ОККО» у Гатному під Києвом, розташований на трасі «Одеса-Київ».  Журі конкурсу відзначило і привабливий зовнішній дизайн нашого АЗК, і його сучасну укомплектованість.

Кращу заправку експерти журналу щомісячно вибирають з-поміж об’єктів, які працюють на території держав СНД. Від вересня 2012 року у конкурсі перемагали суто заправки російських компаній. 

Видання  відзначає, що й решта АЗК у мережі «ОККО» відповідають найвибагливішим стандартам міжнародного рівня. «Справді, комплекси компанії за  дизайном, функціональною наповненістю  й сервісом можна вважати одними з кращих в Україні, та й навіть у старенькій Європі не всюди можна знайти автозаправні станції з таким високим рівнем послуг і сервісу», – пише «Современная АЗС» про мережу «ОККО».

При цьому акцентується, що стратегія «Концерну Галнафтогаз» – оператора мережі «ОККО» орієнтована на розвиток автозаправок як мультифункціональних комплексів, що поєднують у собі цілий спектр сервісів, необхідних  водієві в дорозі. «Ми робимо все, щоб АЗК «ОККО» уже зараз стали територією європейських стандартів в Україні. Чим щільніше наша країна буде покрита такими локальними територіями комплексного сервісу, тим швидше і легше ми забезпечимо в Україні європейську якість  життя», – цитує журнал  президента «Концерну Галнафтогаз» Віталія Антонова.

Поділитись