АЗК «ОККО» запрошують на гарячі супи і ситні сендвічі в кафе
23.09.2016

АЗК «ОККО» запрошують на гарячі супи і ситні сендвічі в кафе

Автомобільні поїздки в холодну пору зазвичай є більш втомливими для водіїв і вимагають значних витрат енергії. Саме тому, починаючи з вересня, мережа «ОККО» розширює пропозицію гарячих страв на своїх комплексах. Поживні натуральні крем-супи та ситні сендвічі допоможуть швидко відновити сили і з гарним настроєм вирушити в подальшу дорогу. А враховуючи зручне розташування комплексів і в межах міст поруч з офісними центрами, смачно поїсти на «ОККО» можна й просто під час обідньої перерви.

Зараз уже на 50 АЗК мережі по всій Україні можна замовити питні крем-супи, зварені за авторськими рецептами кухарів «ОККО» з використанням виключно натуральних інгредієнтів. Особливо вигідно купувати їх разом зі смачними сендвічами. Замовивши таку комбо-пропозицію, кожен гість кафе на «ОККО» отримає додатково 400 балів на свою картку Fishka.

Асортимент крем-супів підібрано таким чином, щоб задовільнити різноманітні кулінарні уподобання відвідувачів комплексів «ОККО». Любителям класичних смаків неодмінно сподобається легкий курячий крем-суп. Більш поживним є гороховий із традиційним смаком копченостей та із додаванням грінок. А шанувальники пікантно-гострих смаків оцінять популярний у всій Латинській Америці мексиканський крем-суп.

«У процесі роботи ми формуємо нову культуру харчування в дорозі, пропонуючи відвідувачам комплексів вигідну альтернативу перекусам бутербродами «в сухом’ятку». На «ОККО» можна не лише смачно та ситно перекусити, а повноцінно та збалансовано поїсти у будь-яку годину доби в будь-якій точці України. Причому ситними першими стравами можна насолодитися не лише у ресторанах, а й у багатьох кафе мережі, – розповідає керівник ресторанного напрямку мережі АЗК «ОККО» Андрій Янчук. –  Свіжа гаряча їжа і теплий прийом – це ті додаткові переваги, які отримує кожен, хто завітає на смачну заправку. Адже людина, яка уважно ставиться до свого здоров’я, сповнена позитивними емоціями, смачно поїла та відпочила під час мандрівки, і за кермом буде вести себе уважніше й відповідальніше».   

«ОККО» продовжує розширювати географію смачних пропозицій, тож починаючи з жовтня, підкріпитися супом та сендвічем можна буде на ще більшій кількості АЗК мережі. 

Поділитись