Бали FISHKA можна передати на допомогу медикам
16.09.2015

Бали FISHKA можна передати на допомогу медикам

Власники карток FISHKA відтепер можуть не тільки обмінювати накопичені бали на винагороди, а й передавати їх на добрі справи. У вересні розпочато збір балів на закупівлю ліків і медичних засобів для парамедиків, які рятують життя людям, потерпілим від подій на Сході.

Як передати свої бали FISHKA на підтримку парамедиків, докладно читайте на сайті «ОККО». Про усі зібрані бали та їх використання програма FISHKA регулярно звітуватиме перед громадськістю.

Для комплектації одного рюкзака парамедика потрібно зібрати 200 тисяч балів. Після того, як сумарна кількість наданих клієнтами балів досягає 200 000, «ОККО» купує медикаменти та передає їх громадській організації «Захист Патріотів», у співпраці з якою реалізовує цей проект. Станом на 17 вересня уже зібрано бали для комплектації 22 рюкзаків.

«Сьогодні наша держава переживає непрості часи й українські медики, які працюють у східних регіонах досі відчувають гострий дефіцит у забезпеченні ліками й обладнанням. Ми вважаємо своїм обов'язком допомогти їм. І будемо щиро вдячні кожному з клієнтів, хто спільно з нами проявить небайдужість. Робити добро разом завжди легше», - каже віце-президент мережі «ОККО» з комунікацій Ольга Вельгус.

«Ми щиро вдячні компанії «ОККО» та її клієнтам за підтримку нашої діяльності. На зібрані кошти буде придбано вироблені в Україні медзасоби для комплектації рюкзаків. Їх ми передамо парамедикам після проходження відповідних курсів, які зараз проводить ГО «Захист Патріотів». Завдяки тренуванням та якісному спорядженню українські парамедики зможуть отримати належну підготовку для порятунку людських життів. Дякуємо усім, хто спільно з нами допомагає нашим захисникам», - додає засновник та директор ГО «Захист Патріотів» Уляна Супрун.

Мережа АЗК «ОККО» ще з жовтня 2014 року надає регулярну допомогу лікарням, госпіталям, медикам та волонтерам, купуючи медичне обладнання та медикаменти. Загальна сума такої допомоги становить уже приблизно 1,5 мільйона гривень. Зокрема, компанія надала підтримку медичним установам Львова, Києва, волонтерським об’єднанням і лікарям, що працюють на Сході (66-й мобільний госпіталь, Перший добровольчий медичний шпиталь ім. Пирогова).

Поділитись